کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 16 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 385 views

عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو

عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو

در میان روش هایی که برای درمان ریزش مو وجود دارد کاشت مو یکی از بهترین روش هاست چون با استفاده از این روش میتوان به صورت دائمی ریزش مو را درمان کرد و ضمن این که موهایی که با این روش به وجود می آید ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت به طوری که حتی نزدیکان فرد هم متوجه استفاده از کاشت مو نخواهند بود. به لطف روش های جدیدی که برای کاشت مو به وجود آمده میتوان با استفاده از کاشت مو بدون هیچگونه عارضه به نتیجه رسید. روش های کاشت مو در اکثر موارد به تنهایی باعث میشود تا کچلی به صورت دائمی درمان شود اما در برخی موارد متخصصان در کنار کاشت مو از روش های دیگری نیز استفاده میکنند تا فرد سریعتر به نتیجه مورد نظر برسد. قطره ماینوکسیدیل یکی از داروهایی است که برخی از متخصصان بعد از کاشت مو آن را توصیه میکنند.

عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو

استفاده از قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو میتواند نتایج قابل توجهی به دنبال داشته باشد. به صورت کلی ماینوکسیدیل دارویی است که برای رفع کچلی استفاده میشود اما برخی از متخصصان به دلیل افزایش رشد مو بعد از کاشت مو آن را توصیه میکنند. معمولا استفاده از ماینوکسیدیل باید چند ماه بعد از کاشت مو شروع شود. افرادی که بعد از کاشت مو از ماینوکسیدیل استفاده میکنند شاهد رشد سریعتر موها خواهند بود. علاوه بر این که در بسیاری از موارد ضخامت موهای فرد نیز افزایش پیدا میکند و میتوانیم شاهد رشد موهای خوش حالت تر باشیم.

عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو

عوارض قطره ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

قطره ماینوکسیدیل در اکثر موارد مشکلی برای بیماران به وجود نخواهد آورد و میتوان آن را دارویی کاملا بی خطر معرفی کرد. اما در برخی موارد ممکن است برخی از افراد حساسیت های پوستی نسبت به این دارو داشته باشند که در این مواقع ممکن است شاهد قرمز شدن پوست، پوسته شدن و … باشیم. در اکثر موارد عوارضی که بعد از ماینوکسیدیل به وجود می آید به صورت خود به خود درمان خواهد شد اما در صورتی که ادامه داشت حتما باید به پزشک مراجعه کنید.

نحوه ی استفاده از قطره ماینوکسیدیل

استفاده از ماینوکسیدیل بسیار ساده است و وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. برای استفاده از این دارو کافی است هر بار یک سی سی از آن را روی موهایتان بریزید و با آن سرتان را به خوبی ماساژ دهید تا به خوبی پخش شود. معمولا بعد از کاشت مو استفاده از ماینوکسیدیل یک بار در روز کافی خواهد بود. بعد از ماینوکسیدیل حداقل تا یک ساعت نباید به شستشوی موهایتان بپردازید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم