کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل زیبایی کاشت مو از گذشته تا امروز

نوشته شده در تاریخ 4 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 354 views

عمل زیبایی کاشت مو از گذشته تا امروز

عمل زیبایی کاشت مو از گذشته تا امروز

دانستنی های عمل زیبایی کاشت مو

افرادی که دچار ریزش مو میشوند در سریعترین زمان ممکن تمام روش های درمانی را امتحان میکنند و متاسفانه به علت عدم آشنایی دقیق از روش های درمانی به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نمیکنند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید که ریزش مو انواع مختلفی دارد و متاسفانه در بسیاری از مواقع نمیتوان بدون مراجعه به متخصصان زیبایی به درمان ریزش موهای مختلف پرداخت. مراجعه به متخصصان زیبایی باعث میشود تا طول درمان کاشت مو تا حدی زیادی کاهش پیدا کند به همین دلیل بهتر است به جای استفاده از روش های خانگی به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. در بین روش هایی که برای درمان ریزش مو وجود دارد عمل زیبایی کاشت مو یکی از موثر ترین روش هاست که ممکن است با مراجعه به متخصصان زیبایی متوجه شوید که این روش برایتان مناسب است.

عمل زیبایی کاشت مو از گذشته تا امروز

در گذشته عمل زیبایی کاشت مو با روش های جراحی انجام میشده است به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکردند مجبور میشدند تا یکسری از عوارض رایج روش های کاشت مو را تحمل کنند اما امروزه با تغییراتی که در روش های کاشت مو به وجود آمده در اکثر موارد میتوان بدون هیچگونه عارضه به بهترین نتیجه ی ممکن دست پیدا کرد. در حال حاضر برای کاشت مو از روش های بدون جراحی استفاده میشود یعنی در این روش ها برای استخراج و پیوند فولیکول ها به هیچ وجه برش و بخیه وجود نخواهد داشت.

عمل زیبایی کاشت مو از گذشته تا امروز

بهترین روش عمل زیبایی کاشت مو در حال حاضر

در حال حاضر بهترین روش عمل زیبایی کاشت مو روش SUT است. البته بهتر بودن به معنای این نیست که همه ی افراد باید برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند اما به طور کلی افرادی که شرایط کافی داشته باشند میتوانند با استفاده از این روش به نتایجی قابل قبول دست پیدا کند. در این روش برای استخراج فولیکول ها از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود به همین دلیل این روش نسبت به روش های قدیمی مزایای بیشتری دارد.

مزیت روش های جدید عمل زیبایی کاشت مو

همانطور که گفتیم در گذشته افرادی که از روش های عمل زیبایی کاشت مو استفاده میکردند مجبور بودند تا عوارض مختلفی که بر اثر جراحی به وجود می آمده را تحمل کنند. برجای ماندن جای زخم و بخیه یکی از رایج ترین عوارض روش های قدیمی بوده است. اما خوشبختانه با روش هایی که در حال حاضر به وجود آمده میتوان کاشت مو را بدون هیچگونه عارضه انجام داد ضمن این که سرعت کاشت مو در روش های جدید بیشتر است و خط رویش موهای کاشته شده طبیعی تر خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم