کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض احتمالی روش های کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 4 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 618 views

عوارض احتمالی روش های کاشت مو

با عوارض احتمالی روش های کاشت مو آشنا شوید!

در بسیاری از مواقع میتوان با تقویت مو از ریزش موی کامل جلوگیری به عمل آورد. اما افرادی که ژن های طاسی و کچلی دارند معمولا نمیتوانند از ریزش مو جلوگیری به عمل آورند. چون این افراد مستعد ریزش موی ژنتیکی هستند و به صورت حتمی به ریزش مو مبتلا خواهند شد. برای درمان ریزش موی ژنتیکی میتوان از روش های خانگی استفاده کرد اما متاسفانه استفاده از این روش ها نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت و افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد رفع ریزش مو به صورت قطعی نخواهند بود. در حال حاضر روش های زیادی برای رفع کچلی وجود دارد اما در میان این روش ها کاشت مو تنها روشی است که میتوان به وسیله ی آن از ریزش موی مجدد جلوگیری به عمل آورد. البته برای استفاده از آن باید به عوارض احتمالی روش های کاشت مو و احتیاط های لازم برای پیشگیری از آن توجه داشته باشید.

عوارض احتمالی روش های کاشت مو چیست؟

در صورتی که قصد داشته باشید از این روش برای رفع ریزش موی خود استفاده کنید باید با عوارض احتمالی روش های کاشت مو آشنایی داشته باشید. التهاب، تورم و قرمزی از رایج ترین عوارض موقت کاشت مو هستند که بعد از چند روز به صورت خود به خود از بین میروند و لازم نیست برای رفع آن ها اقدام خاصی انجام داد اما علاوه بر این ممکن است در برخی موارد شاهد عفونت های شدید،خونریزی و حتی ریزش موهای کاشته شده بود که در این موارد برای رفع عوارض به وجود آمده باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه نمود.

عوارض احتمالی روش های کاشت مو

احتیاط های لازم برای جلوگیری از عوارض کاشت مو

برای جلوگیری از عوارض احتمالی روش های کاشت مو باید به توصیه هایی که متخصصان انجام میدهند توجه کافی داشته باشید. مثلا به بهداشت موها بعد از کاشت مو توجه کنید، از غذاهای توصیه شده استفاده کنید، مصرف سیگار و قلیان را تا چند ماه کنار بگذارید و به صورت منظم به مصرف داروهای تجویز شده مانند آنتی بیوتیک ها و ویتامین ها بپردازید.

ایمن ترین روش برای کاشت موی طبیعی

برای جلوگیری از عوارض احتمالی روش های کاشت مو معمولا متخصصان از روش هایی استفاده میکنند که ایمن تر باشد. در میان روش های مختلف روش SUT را میتوان ایمن ترین روش برای کاشت مو نامید چون در این روش برای پیوند مو از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود و مانند روش های دیگر برای استخراج فولیکول ها از جراحی و بخیه استفاده نمیگردد.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم