کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض زدن ماینوکسیدیل به ابروها

نوشته شده در تاریخ 27 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 524 views

عوارض زدن ماینوکسیدیل به ابروها

عوارض زدن ماینوکسیدل

ماینوکسیدیل از داروهایی است که بسیاری از افراد برای رشد موهای قسمت های مختلف مانند سر صورت و ابرو از آن استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به عوارض این دارو بپردازیم. متاسفانه بسیاری از افراد تصور میکنند استفاده از این دارو هیچ عارضه ای به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل همه ی افراد میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کنند و لازم به مراجعه به پزشک نیست. در ادامه به عوارض زدن ماینوکسیدیل به ابروها بدون مشاوره با پزشک متخصص خواهیم پرداخت.

 

عوارض زدن ماینوکسیدیل بدون مشورت با پزشک

ماینوکسیدیل اثرات فوق العاده ای دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از آن باید حتما به پزشک مراجعه کرد در غیر اینصورت عوارض مختلفی به دنبال خواهد داشت که به راحتی برطرف خواهد شد. عوارض زدن ماینوکسیدیل بیشتر برای پوست به وجود می آید به طوری که در بسیاری از مواقع افرادی که بدون مشورت با پزشک از آن استفاده میکنند دچار این عوارض خواهند شد.

حساسیت های پوستی، تورم، قرمزی، اگزما، پوسته شدن صورت و پرمویی در نواحی مختلف صورت از عوارضی است که ممکن است بسیاری از افراد آن را مشاهده کنند. بهتر است بدانید عوارض زدن ماینوکسیدیل به همین جا ختم نخواهد شد چون برخی از افراد به دلیل حساسیت هایی که دارند ممکن است دچار تهوع، اسهال، سرگیجه و تب شوند که در این موارد باید حتما به پزشک مراجعه کرد.

عوارض زدن ماینوکسیدل

 

پیشگیری از عوارض زدن ماینوکسیدیل به ابرو

برای پیشگیری از عوارض زدن ماینوکسیدیل به ابرو ها باید حتما قبل از هر چیز با پزشک مشورت کنید. متخصصان با بررسی هایی که انجام میدهند احتمال هر گونه عارضه بر اثر استفاده از ماینوکسیدیل را تشخیص خواهند داد و همین باعث میشود به تجویز داروهای مناسب بپردازند تا شاهد رشد موهای جدید باشید. البته در برخی از موارد برای رشد مجدد ابرو باید از روش های دیگر استفاده نمود.

 

اثرات ماینوکسیدیل

در صورتی که از عوارض زدن ماینوکسیدیل بدون مشورت با پزشک صرف نظر کنیم باید به این موضوع بپردازیم که این دارو در بسیاری از مواقع اثرات فوق العاده ای خواهد داشت به نوعی که درصد زیادی از بیماران شاهد رشد موهای جدید در قسمت ابروهای خود خواهند بود. ماینوکسیدیل برای افرادی که به تازگی دچار ریزش ابرو شده اند روشی بسیار مناسب می باشد و نتایج قابل توجهی خواهد داشت.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ماینوکسیدیل در درمان ریزش ابروی ژنتیکی مناسب است و اگر ابروها به دلیل جراحات و … دچار ریزش شده باشند نتیجه بخش نخواهد بود.

عوارض زدن ماینوکسیدیل

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم