کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض عمل کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 5 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 375 views

عوارض عمل کاشت مو

عوارض عمل کاشت مو

در حال حاضر بسیاری از افراد با عوارض عمل های زیبایی آشنایی پیدا کرده اند و همین باعث شده تا بتوانند از روش های ایمن مانند کاشت مو بدون نگرانی استفاده کنند اما متاسفانه هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که تصور میکنند استفاده از عمل های زیبایی خطرات بسیار زیادی خواهد داشت و افرادی که از آن استفاده به صورت حتم دچار مشکل خواهند شد به همین علت در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به عوارض عمل کاشت مو و احتمال بروز آن در افراد مختلف بپردازیم پس با ما همراه باشید.

عوامل موثر در عوارض عمل کاشت مو

در گذشته روش های کاشت مو تفاوت قابل توجهی با روش های جدید داشته است به همین دلیل استفاده از کاشت مو در اکثر موارد باعث به وجود آمدن عوارض مختلف مانند خونریزی، عفونت، باقی ماندن جای بخیه و .. میشده است اما خوشبختانه به علت اینکه در حال حاضر از روش های ایمن استفاده میشود عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است و کمتر با عوارض خطرناک روبرو خواهیم شد.

عوارض عمل کاشت مو

از میان عوامل موثر قطعا روش کاشت مو تاثیر زیادی در عوارض آن خواهد داشت. اما بهتر است بدانید رعایت نکات و توصیه هایی که متخصصان انجام میدهند هم در عوارض عمل کاشت مو بی تاثیر نخواهد بود و قطعا افرادی که به خوبی از موهای کاشته شده مراقبت نمیکنند دچار مشکل خواهند شد. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که انتخاب کلینیک ها هم تاثیر زیادی در این موضوع خواهد داشت.

عوارض عمل کاشت مو

عوارض عمل کاشت مو حتمی نخواهد بود و بسیاری از افراد دچار آن نخواهند شد اما قطعا قبل از اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنید باید با آن آشنایی داشته باشید. عفونت، خونریزی، عوارض بیهوشی و جای بخیه و … از عوارضی هستند که احتمال آن در همه ی عمل های زیبایی وجود خواهد داشت اما در کاشت مو احتمال ریزش موهای کاشته شده آسیب به اعصاب سر و اسکار هم وجود خواهد داشت.

عوارض عمل کاشت مو

ایمن ترین روش کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم عوارض عمل کاشت مو به روشی که انتخاب میشود هم بستگی خواهد داشت. در حال حاضر روش SUT و FUE جزء روش های ایمن کاشت مو به شمار میرود اما باید توجه داشته باشید که انتخاب روش های کاشت مو با توجه به شرایط بیمار صورت میگیرد به همین دلیل برخی از افراد ممکن است مجبور شوند از برخی روش ها برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم