کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا عوارض prp صورت همیشگی است؟

نوشته شده در تاریخ 26 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 527 views

آیا عوارض prp صورت همیشگی است؟

عوارض prp صورت

در حال حاضر روش های زیادی برای جوانسازی صورت وجود دارد اما بسیاری از افراد برای دستیابی به نتایج دلخواه از روش های پی ار پی استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به عوارض PRP صورت بپردازیم تا با استفاده از آن بتوانید با خیال راحت از این روش استفاده کنید. بهتر است بدانید تمام روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد اگر توسط افراد غیر متخصص و متخصصان بی تجربه انجام شود مشکلات زیادی برای افراد به وجود خواهد داشت به همین دلیل باید حتما به بهترین متخصصان مراجعه کنید.

عوارض prp صورت

آیا عوارض PRP صورت همیشگی است؟

خوشبختانه افرادی که از روش های پی ار پی صورت استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه میرسند به همین دلیل روز به روز بر متقاضیان آن افزوده میشود. همین باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال اطلاع از عوارض PRP صورت باشند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید پی ار پی جزء روش های ایمن به شمار میرود اما برخی از افراد ممکن است عوارضی را مشاهده کنند.

از میان عوارض PRP صورت میتوان به تورم، تغییر رنگ پوست، عفونت و لخته شدن خون مشاهده کرد. بهتر است بدانید اکر این عوارض همیشگی نیستند و به صورت موقت برطرف میشوند اما در صورتی که برای استفاده از این روش به مراکز غیر معتبر مراجعه کرد قطعا عوارض جبران ناپذیری برای فرد به وجود خواهد آمد. استفاده از پی ار پی برای افرادی که دچار برخی بیماری ها هستند هم خطرناک میباشد.

عوارض prp صورت

موارد منع استفاده از پی ار پی

عوارض PRP صورت برای افرادی که دچار برخی بیماری ها هستند بیشتر خواهد بود به همین دلیل این افراد نباید از روش های پی ار پی استفاده کنند. افرادی که دارای عفونت های شدید هستند معمولا از استفاده پی ار پی منع میشوند چون احتمال به وجود آمدن عوارض مختلف به حداکثر ممکن میرسد. علاوه بر این بیماری های مزمن مانند دیابت یا ایدز هم باعث منع استفاده از پی ار پی خواهد شد.

معمولا افرادی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده میکنند یا دچار بیماری های حاد مربوط به خون هستند هم نمیتوانند از روش های پی ار پی استفاده کنند و با استفاده از آن دچار مشکل خواهند شد.

پیشگیری از عوارض PRP صورت

برای پیشگیری از عوارض PRP صورت بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که به متخصصان با تجربه مراجعه کنید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد تمام داروهایی که مصرف میکنید را با متخصصان خود در میان بگذارید. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که برای استفاده از روش های پی ار پی باید سابقه ی بیماری های مختلف ذکر شود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم