کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوامل ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 336 views

عوامل ریزش مو

عوامل ریزش مو

در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت مو استفاده کنید باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که امروزه روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده اند به همین دلیل باید قبل از این که به سراغ استفاده از آن ها بروید با آن آشنایی کافی داشته باشید. متاسفانه بسیاری از افراد به علت عدم آشنایی با روند رشد مو ها بعد از کاشت دچار نگرانی میشوند و تصور میکنند به نتیجه ی دلخواه دست نخواهند یافت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به ریزش مو بعد از کاشت مو بپردازیم.

علل ریزش مو بعد از کاشت مو

آشنایی با پروسه ی رشد مو بعد از کاشت باعث میشود تا بیماران زمان دقیق رشد موها را بدانند و با تاخیر در رشد آن ها دچار نگرانی نشوند. بهتر است بدانید ریزش مو بعد از کاشت مو جزء یکی از مراحل رشد موها است و همه ی افراد آن را مشاهده خواهند کرد به همین دلیل نباید با ریزش مو ها دچار نگرانی شوید. در این مواقع تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که منتظر رشد موها باشید.

عوامل ریزش مو

معمولا موهایی که دو هفته بعد از کاشت دچار ریزش میشوند بعد از دو الی سه ماه رشد خواهند کرد و لازم نیست در این مدت به پزشک مراجعه کرد. البته در برخی از موارد ممکن است بیماران شاهد ریزش دائمی مو بعد از کاشت باشند که ممکن است حتی سالها بعد از آن به وجود آید به همین دلیل در ادامه به آن اشاره میکنیم.

عوامل ریزش مو بعد از کاشت مو

ریزش مو بعد از کاشت مو در برخی از موارد ممکن است دائمی باشد که در این موارد باید حتما به پزشک مراجعه کرد. عدم مراقبت کافی از موهای کاشته شده قطعا یکی از مهمترین عوامل ریزش دائمی مو بعد از کاشت خواهد بود. اما علاوه بر این مهارت متخصصان هم قطعا تاثیر زیادی در جلوگیری از ریزش موی موهایی که کاشته میشوند خواهد داشت به همین دلیل باید در انتخاب متخصصان دقت زیادی کرد.

عوامل ریزش مو

جلوگیری از ریزش مو بعد از کاشت

همانطور که اشاره کردیم ریزش مو بعد از کاشت مو طبیعی است و بعد از ۲ ماه از بین میرود اما برای اینکه از ریزش دائمی جلوگیری کنید باید تا چند هفته بعد از کاشت از هر گونه آسیب فیزیکی به موها جلوگیری نمایید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد به تغذیه خود توجه کافی داشته باشید تا رشد موهای جدید به خوبی صورت گیرد و دچار عوارض مختلف کاشت مو نشوید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم