کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید و عوارض اکستنشن مو

نوشته شده در تاریخ 3 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 731 views

فواید و عوارض اکستنشن مو

فواید و عوارض اکستنشن مو

فواید و عوارض اکستنشن مو

موهای سر تاثیر زیادی در زیبایی دارند به همین دلیل افرادی که موهای پرپشت و خوش حالت دارند زیباتر به نظر میرسند اما متاسفانه زیبایی موها همیشه باقی نمی ماند و همیشه موها در معرض اسیب های فراوانی قرار دارند که همین باعث میشود موها همیشه زیبایی کافی نداشته باشند و دچار مشکلات مختلف شوند. البته با رعایت مراقبت های لازم میتوان موها را از بسیاری از آسیب های احتمالی دور نگه داشت اما بسیاری از افراد به سلامت موهایشان اهمیت نمیدهند و موهایشان در گذر زمان دچار مشکلات مختلف مانند ریزش، خشکی، موخره و … میشود. در این مواقع بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی موهای خود به مراکز زیبایی مراجعه میکنند. اکستنشن یکی از رایج ترین روش ها برای افزایش زیبایی موهاست که در مراکز زیبایی به کار گرفته میشود. در این مطلب به فواید و عوارض اکستنشن مو خواهیم پرداخت.

اکستنشن مو چه کاربردی دارد؟

ممکن است برخی از افراد به صورت دقیق با روش اکستنشن آشنایی نداشته باشند به همین دلیل قبل از پرداختن به فواید و عوارض اکستنشن مو بهتر است شما را با آن آشنا کنیم. اکستنشن روشی است که در آن برای بلند کردن اندازه ی مو، رفع اسیب های ظاهری و به طور کلی افزایش زیبایی موهای سر از موهای مصنوعی استفاده میشود. بر اساس تکنیک هایی که اکستنشن کاران از آن استفاده میکنند ممکن است برای چسباندن موهای مصنوعی به سر از چسب، گیره و یا سایر روش هایی که وجود دارد استفاده شود.

فواید و عوارض اکستنشن مو

عوارض اکستنشن مو چیست؟

استفاده از این روش برای افزایش زیبایی موها چندان مشکل ساز نمیباشد اما به طور کلی ممکن است در برخی موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند دچار عوارض اکستنشن مو شوند. این عوارض بیشتر در زمانی به وجود می اید که به صورت مکرر از این روش استفاده شود و یا برای اکستنشن از چسب ها و موهای بی کیفیت استفاده گردد. استفاده از مواد بی کیفیت باعث به وجود آمدن حساسیت های پوستی میشود و افرادی که به صورت مکرر از اکستنشن استفاده میکنند ممکن است دچار ریزش مو و … شوند.

اکستنشن مو چه فوایدی دارد؟

مهمترین فایده ی اکستنشن مو این است که با استفاده از این روش میتوان در یک جلسه و نهایتا چند ساعت به موهایی با ظاهر بسیار زیبا دست یافت به همین دلیل است که امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی موهای خود از اکستنشن استفاده کنند اما همانطور که گفتیم این روش عوارضی هم دارد و باید قبل از هر چیز به عوارض اکستنشن مو در بلند مدت دقت داشت.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم