کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید کاشت ابرو چیست؟

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 597 views

فواید کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو

بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای افزایش زیبایی پوست هستند تا بتوانند با استفاده از آن به چهره ای جوان تر دست پیدا کنند این در حالی است که در بسیاری از موارد میتوان برای افزایش زیبایی از روش هایی مانند کاشت ابرو استفاده کرد. کاشت ابرو به دلیل فواید زیادی که دارد متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای رفع نواقص زیبایی خود از آن استفاده میکنند. در ادامه به فواید کاشت ابرو بیشتر خواهیم پرداخت تا بتوانید با استفاده از آن شاهد افزایش زیبایی خود باشید و به چهره ای جوان تر دست پیدا کنید.

 

مهم ترین فواید کاشت ابرو

کاشت ابرو فواید فوق العاده ای دارد به همین دلیل اگر دچار کم پشتی ابرو یا کچلی قسمتی از آن شده اید پیشنهاد میکنیم حتما به استفاده از آن بپردازید. از میان فواید مختلف کاشت ابرو باید قبل از هر چیز به رفع نواقص مختلف ابرو اشاره کرد. افرادی که از کاشت ابرو استفاده میکنند میتوانند به ابروهایی با ظاهری کاملا زیبا دست پیدا کنند. با این روش حتی میتوان فرم ابروها را هم تا حدی تغییر داد.

کاشت ابرو در جوانی چهره نقش زیادی دارد به همین دلیل میتوان در کنار سایر روش های جوان سازی از آن استفاده کرد. بهتر است بدانید کاشت ابرو حتی از روش های تاتو هم ایمن تر خواهد بود و میتوان با آن به نتایج بلند مدت تر دست پیدا کرد. در روش های کاشت ابرو معمولا جای بخیه باقی نخواهد ماند چون تعداد بسیار کمی از فولیکول ها برداشته خواهند شد.

کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

فواید کاشت ابرو قطعا بیشتر از روش های دیگر خواهد بود اما باید به این نکته توجه داشته باشید که روش کاشت ابرو جزء روش های نسبتا گران قیمت به شمار میرود به همین دلیل افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند باید قبل از هر چیز به فکر هزینه ی این روش باشند.

با توجه به این که هزینه ی کاشت ابرو در مراکز مختلف تفاوت زیادی دارد باید برای اطلاع از آن به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید. افرادی که به کلینیک های شناخته شده مراجعه میکنند معمولا باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنند.

کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو روشی ایمن است و عوارض احتمالی آن بسیار کمتر از روش های مشابه خواهد بود اما ممکن است برخی از افراد شاهد عفونت، خونریزی، بی حسی ابروها، درد، خارش، تورم پیشانی، کشیده شدن پوست، طولانی شدن دوران نقاهت و … باشند. به دلیل استفاده از تکنیک های پیشرفته احتمال بروز این عوارض بسیار کم خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم