کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قبل از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 258 views

قبل از کاشت مو

قبل از کاشت مو

قبل از کاشت مو چه کنیم

در گذشته بسیاری از افراد ترجیح میدادند برای رفع ریزش مو  از روش های خانگی استفاده کنند اما در حال حاضر به علت اینکه بسیاری از مردم به بی اثر بودن این روش ها پی برده اند ترجیح میدهند از روش های جدید برای دست یابی به نتایج دلخواه استفاده کنند. کاشت مو در حال حاضر یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به نکات قبل از کاشت مو بپردازیم تا افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند شاهد بهترین نتایج ممکن باشند.

نکات قبل از کاشت مو

برای اینکه با استفاده از روش های کاشت مو به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. قبل از کاشت مو بهتر است حتما به انتخاب کلینک های معتبر بپردازید چون تجربه و مهارت متخصصانی که به کاشت مو میپردازند تاثیر زیادی در نتیجه ی عمل خواهد داشت. علاوه بر این باید حداقل یک ماه قبل از عمل به سلامت عمومی بدن بیشتر اهمیت دهید و مصرف غذاهای مفید بپردازید.

قبل از کاشت مو

مصرف هر گونه دارویی ضد انعقاد خون باید قبل از کاشت مو متوقف شود چون مصرف این داروها باعث میشود تا در بسیاری از موارد شاهد افزایش خون ریزی در طی عمل باشیم. علاوه بر این استعمال دخانیات و مصرف الکل هم باید از مدت ها قبل از کاشت مو قطع شود. چند روز قبل کاشت مو هم باید به میزان کافی بخوابید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد از فعالیت های شدید فیزیکی بپرهیزید.

مراقبت های بعد از کاشت

رعایت مراقبت های قبل از کاشت مو و بعد از آن باعث میشود تا عوارض عمل به حداقل برسد به همین دلیل باید به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه کافی داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که باید بعد از کاشت مو توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه در زمان خوابیدن، شستشوی سر و فعالیت های دیگر به موهایتان ضربه وارد نشود.

قبل از کاشت مو

علاوه بر این باید حداقل تا یک ماه مصرف دخانیات و الکل را متوقف کنید و سعی کنید به صورت منظم به مصرف آنتی بیوتیک ها و سایر داروهایی که تجویز میشود بپردازید.

مزایای کاشت مو

در صورتی که به مراقبت های قبل از کاشت مو و بعد از آن توجه کافی داشته باشید قطعا شاهد مزایای فوق العاده ی روش های کاشت مو خواهید بود. از میان بهترین مزایای کاشت مو میتوان به رفع قطعی و دائمی ریزش موی ارثی، ایمن بودن و به وجود آمدن نتایجی کاملا طبیعی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم