کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آشنایی با انواع قرص هورمونی رشد مو

نوشته شده در تاریخ 29 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 319 views

آشنایی با انواع قرص هورمونی رشد مو

قرص هورمونی رشد مو

داروهای رفع ریزش مو طرفداران زیادی دارند چون بسیاری از افراد تصور میکنند با استفاده از این داروها میتوانند در مدت زمانی کوتاه و با هزینه ای بسیار کم به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند این در حالی است که در اکثر موارد افرادی که از داروها استفاده میکنند به نتایج دلخواه دست نخواهند یافت و حتی در برخی از موارد با مصرف سرخود داروها دچار عوارض مختلف میشوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم  گرفته ایم به معرفی انواع قرص هورمونی رشد مو بپردازیم تا با آن بیشتر آشنا شوید.

 

انواع قرص هورمونی رشد مو

استفاده از قرص هورمونی رشد مو یکی از انتخاب هایی که در برابر بسیاری از افراد قرار خواهد گرفت به همین دلیل بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که استفاده از این داروها واقعا اثرات قابل توجه دارد یا نه و چقدر میتوانند به آن ها اطمینان کنند. به طور کلی بهتر است بدانید استفاده از داروهای هورمونی معمولا نتایج بلند مدتی نخواهد داشت و بسیاری از افراد با استفاده از آن به نتیجه نخواهند رسید.

از میان انواع قرص هورمونی رشد مو، فیناستراید یکی از رایج ترین داروهایی است که بسیاری از متخصصان برای درمان موقت ریزش موی بیماران آن را توصیه میکنند. استفاده از این دارو معمولا عوارض به دنبال نخواهد داشت اما باید تحت نظر پزشک مصرف شود چون برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند دچار عارضه خواهند شد. بهتر است بدانید فیناستراید یکی از ایمن ترین داروهای هورمونی میباشد.

فیناستراید

موارد مصرف قرص هورمونی رشد مو

قرص هورمونی رشد مو برای رفع انواع ریزش موها نخواهد بود به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید نباید بدون مشورت با پزشک از آن استفاده نمایید. بهتر است بدانید این قرص ها بیشتر برای درمان ریزش موی ژنتیکی به کار برده میشوند. اثراتی که قرص های هورمونی دارند باعث میشود تا حساسیت فولیکول ها به هورمون های مردانه کاهش پیدا کند و رشد موها بیشتر شود.

افرادی که به دلیل مشکلات هورمونی و نواقص ژنتیکی دچار نازکی مو شده اند نیز میتوانند با استفاده از فیناستراید به نتایج قابل توجهی دست یابند به همین دلیل توصیه میشود.

 

عوارض قرص هورمونی رشد مو

قرص هورمونی رشد مو در صورتی که توسط پزشک توصیه نشود چندان بی عارضه نخواهد بود به همین دلیل باید در استفاده از آن احتیاط کرد. اسهال، استفراغ، جوش و آکنه، پرمویی، سرگیجه و مشکلات پوستی مختلف از عوارضی است که بسیاری از افراد با استفاده از سر خود از داروهای هورمونی مشاهده خواهند نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم