کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

۱۰ روش اصولی برای قطع ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 24 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 410 views

۱۰ روش اصولی برای قطع ریزش مو

ریزش مو خوشبختانه در بسیاری از موارد به راحتی قابل درمان خواهد بود تا جایی که میتوان بدون استفاده از روش های گران قیمت مانند کاشت مو نیز به نتیجه رسید و شاهد رشد موهای جدید بود فقط باید تا جایی که امکان دارد از روش های درمانی اصولی استفاده نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید به همین دلیل در ادامه قرار است به معرفی روش های اصولی برای قطع ریزش مو بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رشد موهای خود باشید و به نتیجه ی دلخواه دست یابید.

 

روش های اصولی برای قطع ریزش مو

ریزش مو دلایل مختلفی خواهد داشت به همین دلیل نمیتوان برای درمان تمامی آن ها نسخه ای یکسان پیچید که همین نشان دهنده ی لزوم مراجعه ی افراد به متخصصان زیبایی و پزشک پوست و مو خواهد بود بنابراین بهتر است قبل از اینکه به امتحان روش های مختلف بپردازید حتما به بهترین متخصصان مراجعه کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

برای قطع ریزش مو در بسیاری از مواقع از داروها استفاده میشود. مثلا افرادی که دچار ریزش موی قارچی و عفونی شده اند میتوانند از داروها استفاده کنند و به نتایج مناسبی دست یابند. علاوه بر این افرادی که دچار ریزش موی هورمونی و … شده اند نیز با داروها به نتیجه خواهند رسید اما برخی ریزش موها مانند ریزش موی ناشی از بیماری آلوپسی به راحتی قابل درمان نخواهد بود.

قطع ریزش مو

قطع ریزش مو با پی ار پی

برای قطع ریزش مو میتوان از پلاسمای غنی از پلاکت استفاده کرد که به آن اصطلاحا پی ار پی گفته میشود. پلاکت ها به علت عملکرد خاصی که دارند باعث ترمیم سلول ها در قسمت های مختلف بدن میشوند به همین دلیل افرادی که از روش پی ار پی استفاده میکنند شاهد بهبود رشد موهای خود خواهند بود.

پی ار پی به بازسازی فولیکول ها و آسیب های وارد شده به آن کمک می کند که همین باعث میشود بعد از چند ماه بتوان افزایش ضخامت موها و حتی افزایش تراکم آن ها را مشاهده نمود و به نتایج قابل توجهی دست یافت.

 

شامپوها برای قطع ریزش مو

متاسفانه بسیاری از افراد بدون توجه به نوع ریزش موی خود از شامپوهای درمانی استفاده میکنند این در حالی است که در اکثر موارد نمیتوان با استفاده از آن ها شاهد رشد موهای جدید بود به همین دلیل باید از روش های موثر استفاده نمود.

شامپوها فقط در صورتی برای قطع ریزش مو مناسب خواهند بود که فرد دچار ریزش موی عفونی شده باشد که در این موارد هم باید با دستور پزشک از شامپوهای که جنبه ی درمانی دارند استفاده نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم