کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت و هزینه پیوند ابرو

نوشته شده در تاریخ 27 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 701 views

قیمت و هزینه پیوند ابرو

قیمت و هزینه پیوند ابرو

بسیاری از خانم ها سعی میکنند با استفاده از روش های رایجی که وجود دارد به افزایش زیبایی ابرو ها بپردازند چون همانطور که میدانید زیبایی ابرو ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره خواهد داشت و قطعا افرادی که به ظاهر ابروهایشان اهمیت میدهند رضایت بیشتری از چهره ی خود خواهند داشت. در صورتی که شما هم از روش های موقت برای افزایش زیبایی ابرو استفاده میکنید بهتر است بدانید روش های پیوند ابرو در اکثر موارد نتایج مناسب تری از روش های موقت خواهند داشت. در ادامه به هزینه پیوند ابرو اشاره خواهیم کرد.

مزایای پیوند ابرو

در صورتی که ابروهایتان به هر دلیل دچار ریزش شده است و یا به طور کلی ابروهای کم پشتی دارید بهتر است بدانید استفاده از روش های کاشت ابرو یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش زیبایی چهره و ابروهایتان خواهد بود چون استفاده از این روش ها نه تنها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت بلکه میتوان با استفاده از آن تنها در یک جلسه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کرد.

هزینه پیوند ابرو از روش های موقت قطعا بیشتر است چون انجام آن به تخصص زیادی نیاز دارد اما به صورت کلی در بلند مدت قطعا از نظر قیمت هم به صرفه تر از روش های موقت خواهد بود به همین دلیل  بهتر است تا جایی که امکان دارد به جای استفاده از روش های موقت سعی کنید از روش های جدید کاشت ابرو که نتایجی کاملا طبیعی به وجود می آورد استفاده نمایید.

قیمت و هزینه پیوند ابرو

هزینه پیوند ابرو

همانطور که اشاره کردیم هزینه پیوند ابرو قطعا نسبت به روش های موقت بیشتر خواهد بود اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که هزینه ی این روش کاملا به شرایط بیمار بستگی خواهد داشت به همین دلیل اگر یکی از نزدیکانتان با هزینه ای خاص از روش های کاشت ابرو استفاده کرده است شما هم نباید همانقدر پرداخت کنید.

بهتر است این موضوع را هم بدانید که هزینه پیوند ابرو در مراکز مختلف کاملا متفاوت است به همین دلیل بهتر است به جای بررسی هزینه ی کاشت ابرو در سایت ها به صورت حضوری به مرکز مورد نظر خود مراجعه نمایید.

قیمت و هزینه پیوند ابرو

روش های کاشت ابرو

در سالهای اخیر معمولا برای کاشت ابرو از روش های SUT و FIT استفاده میشود چون استفاده از این روش ها ایمن تر از روش های قدیمی است به همین دلیل میتوان نتایج فوق العاده ای برای بیمار به وجود آورد. هزینه پیوند ابرو با این روش ها معمولا بیشتر از روش های قدیمی نخواهد بود به همین دلیل امروزه متقاضیان زیادی پیدا کرده است.

 

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم