کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت ابرو

نوشته شده در تاریخ 4 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,457 views

قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو

معمولا افرادی که دچار ریزش ابرو میشوند در اکثر موارد به صورت طبیعی شاهد رشد ابروهای خود نخواهند بود به همین دلیل درصد زیادی از آن ها مجبور میشوند تا از روش های درمانی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد استفاده کنند. در حال حاضر روش کاشت ابرو جزء بهترین روش های درمانی به شمار میرود که میتوان این اطمینان را داشت که استفاده از آن باعث رشد موهای جدید در ابرو خواهد شد. در ادامه به مزایا و قیمت کاشت ابرو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

قیمت کاشت ابرو

متاسفانه در سالهای اخیر بسیاری از افراد از روش های موقت مانند تاتو برای رفع ریزش ابروهای خود استفاده میکنند که همین باعث میشود تا دچار عوارض مختلف این روش ها شوند و حتی از نتایجی که به دست می آید رضایت کافی نداشته باشند به همین دلیل توصیه میشود همیشه برای افزایش تراکم ابرو ها تا جایی که امکان دارد از روش های موثر مانند کاشت ابرو استفاده کنید.

قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو نسبت به روش های موقت مانند تاتو و میکروپیگمنتیشن بیشتر است اما به علت اینکه روش کاشت ابرو تنها روش دائمی به شمار میرود قطعا استفاده از آن ها از نظر قیمت هم به صرفه تر خواهد بود. البته هزینه ی کاشت ابرو در مراکز مختلف متفاوت است و ممکن است در برخی موارد شاهد کاشت ابروی ارزان قیمت هم باشید اما معمولا کیفیت بالایی در این مراکز ارائه نمیشود.

کاندیدای کاشت ابرو

افرادی که قصد دارند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند باید از یک سری شرایط خاص برخوردار باشند. یکی از مهمترین آن ها این است که فرد از سلامت عمومی کافی برخوردار باشد چون برخی بیماری ها باعث میشوند تا فرد از کاشت مو و ابرو محروم شود. علاوه بر این فرد نباید به علت شیمی درمانی و بیماری آلوپسی دچار ریزش مو شده باشد.

البته شاید توانایی پرداخت قیمت کاشت ابرو یکی از مهمترین شرایط این روش باشد چون متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی نمیتوانند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند.

قیمت کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو

بدانید در میان روش هایی که برای درمان کچلی ابرو وجود دارد روش کاشت ابرو تقریبا جزء ایمن ترین روش هاست و در صورتی که عمل موفقیت آمیز باشد در بلند مدت مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آورد. ضمن اینکه ظاهر ابروهای کاشته شده به هیچ وجه غیر طبیعی نخواهد بود به همین دلیل افرادی که شرایط کافی دارند و میتوانند قیمت کاشت ابرو را پرداخت کنند نباید به سراغ روش های دیگر بروند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ به “قیمت کاشت ابرو”

  1. […] هزینه کاشت ابرو با تکنیک های جدید  FUE و SUT […]

  2. […] هزینه کاشت ابرو با تکنیک های جدید  FUE و SUT […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم