کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو نانو

نوشته شده در تاریخ 4 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 928 views

قیمت کاشت مو نانو

قیمت کاشت مو نانو

در سالهای اخیر تعداد افرادی که برای درمان ریزش موی سر به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند افزایش یافته است این موضوع میتواند به علت افزایش ریزش موی مردم یا آشنایی آن ها با روش های موثر درمان ریزش مو در کلینیک ها باشد. در میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش مو استفاده میشود روش کاشت موی نانو یکی از روش های موثر و نتیجه بخش برای دستیابی به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی ، مزایا و قیمت کاشت مو نانو بپردازیم.

قیمت کاشت مو نانو

روش های کاشت مو نانو

اگر جزء افرادی باشید که دچار ریزش موی ارثی شده اند حتما این موضوع را میدانید که در بسیاری از موارد نمیتوان برای درمان ریزش مو از روش های موثر و دائمی مانند کاشت موی دائمی استفاده کرد چون متاسفانه برای استفاده از این روش ها شرایط مختلفی وجود دارد که همین باعث شده بسیاری از افراد به دنبال روش های موثر دیگر مانند کاشت موی نانو باشند.

کاشت موی نانو ماندگاری دائمی ندارد اما به علت اینکه مزایای فوق العاده ای دارد و هزینه ی ان نیز به صرفه است الویت بسیاری از افراد برای رفع ریزش مو خواهد بود. بهتر است بدانید قیمت کاشت مو نانو از روش های دیگر تا حد زیادی کمتر است. در این روش برای رفع ریزش مو از پروتز، موهای مصنوعی ساخته شده از الیاف طبیعی و چسب های مخصوص کاشت موی نانو استفاده میشود.

قیمت کاشت مو نانو

قیمت کاشت مو نانو

قیمت کاشت مو نانو به تعرفه های خاصی که در کلینیک های مختلف وجود دارد بستگی خواهد داشت. بهتر است بدانید برخی از مراکز غیر مجاز در ازای دریافت هزینه ی کمتر از مواد غیر استاندارد استفاده میکنند که همین باعث میشود موهای کاشته شده دوام کمی داشته باشد و حتی عوارض مختلفی برای بیمار به وجود آورد به همین دلیل باید برای انتخاب مراکز نباید همیشه به دنبال هزینه ی کمتر باشید.

مراکز کاشت موی نانو

در حال حاضر بسیاری از کلینیک های زیبایی به کاشت موی نانو میپردازند که میتوانید برای استفاده از این روش به آن ها مراجعه کنید. برای استفاده از این روش بهتر است بیشتر از این که به قیمت کاشت مو نانو توجه کنید باید حتما به سابقه ی کلینک مورد نظر در انجام روش ترمیم مو توجه داشته باشید تا بتوانید به نتایج مطلوب و دلخواه دست یابید و شاهد ماندگاری مناسب موهای کاشته شده باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم