کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مژه تار به تار

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,161 views

قیمت کاشت مژه تار به تار

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

اگر جزء افرادی هستید که ترجیح می دهید برای افزایش زیبایی خود از روش های موقت استفاده کنید بهتر است بدانید در حال حاضر روش های کاملا ایمنی وجود دارد که میتوانید برای افزایش زیبایی از آن ها استفاده کنید. استفاده از این روش ها نه تنها عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آورد بلکه باعث جلوگیری از عوارض روش های موقت خواهد شد.

کاشت مژه تار تار یکی از روش هایی است که میتوان برای افزایش زیبایی از آن استفاده کرد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به معرفی آن و قیمت کاشت مژه تار به تار بپردازیم.

کاشت مژه تار به تار

کاشت مژه

در صورتی که قصد دارید برای افزایش زیبایی مژه های خود از روشی مطمئن استفاده کنید بهتر است بدانید کاشت مژه تار  تار یکی از بهترین روش هاست چون افرادی که از این روش استفاده میکنند دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد به طوری که میتوان به جرات گفت که عوارض این روش از کاشت مژه مصنوعی و روش های دیگر کمتر خواهد بود.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه این روش قطعا بیشتر از روش های دیگر خواهد بود اما به علت اینکه این روش دائمی است در بلند مدت به صرفه تر خواهد بود و باعث میشود از هزینه های مکرر که بیمار پرداخت میکند جلوگیری شود. این روش برای تمام افرادی که به دلیل مشکلات ژنتیکی یا آسیب های دیگر دچار ریزش مژه شده اند کاملا مناسب خواهد بود.

کاشت مژه تار به تار

قیمت کاشت مژه تار به تار

همانطور که اشاره کردیم قیمت کاشت مژه تار تار از روش های مختلفی که وجود دارد قطعا بیشتر خواهد بود اما برای اطلاع از هزینه ی دقیق آن حتما باید توسط متخصصان زیبایی معاینه شد چون هزینه ی کاشت مژه به شرایط بیمار بستگی خواهد داشت و قطعا افرادی که مژه هایشان دچار ریزش بیشتری شده باید هزینه ی بالاتری پرداخت کنند.

البته بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که همه ی افراد نمیتوانند از روش های کاشت مژه استفاده کنند به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه به هزینه ی این روش فکر کنید حتما برای بررسی شرایطی که دارید باید به پزشک مراجعه نمایید.

معایب کاشت مژه تار به تار

بالا بودن هزینه شاید یکی از بزرگترین معایب این روش باشد چون باعث شده است تا بسیاری از بیماران نتوانند برای افزایش تراکم مژه های خود از روش های کاشت ابرو استفاده کنند. علاوه بر این مورد عوارض احتمالی کاشت ابرو هم جزء معایب آن است که در صورت مراجعه به متخصصان بی تجربه احتمال آن چندان کم نخواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم