کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیزر تراپی

نوشته شده در تاریخ 5 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 456 views

لیزر تراپی

لیزر تراپی

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش های موثر برای درمان ریزش مو هستند چون متاسفانه روش های قدیمی در اکثر موارد کارایی لازم ندارد و نمیتوان با استفاده از آن ها شاهد رشد موهای جدید بود. در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که با استفاده از روش های متداول درمانی ریزش مو به نتیجه ی مناسب نرسیده اید بهتر است از روش های موثر مانند لیزر تراپی استفاده کنید. استفاده از این روش برای بسیاری از افراد نتیجه بخش خواهد بود.

کاربردهای لیزر تراپی برای درمان ریزش مو

در سالهای اخیر روش های جدیدی برای درمان ریزش مو به وجود آمده است که با بسیاری از آن ها میتوان بدون جراحی و عوارض خطرناک به نتیجه رسید. لیزر تراپی مو یکی از این روش هاست که طبق تحقیقاتی که در میان بیماران انجام شده اثر بخشی قابل توجهی دارد و در اکثر موارد افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد افزایش رشد و تراکم موهای خود خواهند بود.

لیزر تراپی

لیزر تراپی باعث ایجاد نوعی شک در فولیکول ها خواهد شد که همین باعث رفع ریزش مو میشود. البته تحقیقات نشان داده است که لیزر به شکسته شدن DHT که عامل اصلی ریزش موی ارثی است نیز کمک خواهد کرد به همین دلیل قطعا جزء روش های موثر برای درمان ریزش موی ارثی خواهد بود. بهتر است بدانید لیزر مو تنها روش بدون عارضه برای رفع ریزش مو است که هیچ مشکلی برای بیمار ایجاد نخواهد کرد.

شرایط لیزر تراپی مو

افرادی که قصد دارند از روش لیزر تراپی مو استفاده کنند باید یک سری شرایط خاص را دارد باشند در غیر اینصورت مجبور خواهند بود تا به سراغ روش های دیگر درمانی بروند. یکی از مهمترین شرایط لیزر این است که بیمار در مراحل اولیه ریزش مو قرار داشته باشد چون در این مراحل فولیکول ها به صورت کامل تخریب نشده اند به همین دلیل میتوان به راحتی رشد آن ها را افزایش داد.

لیزر تراپی

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که لیزر تراپی نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها هم کاملا موثر خواهد بود و هیچ تحقیقی تا کنون این موضوع را رد نکرده است.

مراحل لیزر تراپی

لیزر تراپی در کمتر از نیم ساعت انجام میشود.  در این روش متخصصان دستگاه های مخصوص لیزر را بر روی سر بیمار قرار میدهند و با تنظیم طول موجی خاص اجازه میدهند تا تابش اشعه های لیزر به موها انجام شود. بهتر است بدانید افرادی که از این روش استفاده میکنند دردی را احساس نخواهند کرد و حتی از بی حسی موضعی هم استفاده نمیشود.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم