کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل یا فیناستراید؟

نوشته شده در تاریخ 22 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,028 views

ماینوکسیدیل یا فیناستراید؟

ماینوکسیدیل یا فیناستراید؟

ماینوکسیدیل یا فیناستراید؟

افرادی که برای تقویت مو و رفع کچلی و طاسی به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند میتوانند از روش های مختلف برای رفع ریزش مو استفاده کنند و در اکثر موارد روش های زیادی در مقابل شان قرار خواهد داشت که با استفاده از آن میتوانند در مدت زمان کوتاه به نتیجه دست پیدا کنند. یکی از روش های درمانی که بسیاری از متخصصان آن را توصیه میکنند استفاده از ماینوکسیدیل است. استفاده از ماینوکسیدیل در اکثر موارد باعث میشود تا فرد شاهد افزایش رشد موهای سر خود باشد. حتی در برخی موارد این دارو برای افزایش رشد موهای صورت آقایان نیز به کار گرفته میشود. علاوه بر این دارو فیناستراید هم در برخی مواقع میتواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مقایسه اثر فیناستراید و ماینوکسیدیل برای مو بپردازیم.

ماینوکسیدیل برای مو بهتر است یا فیناستراید؟

ماینوکسیدیل برای مو بهتر است یا فیناستراید؟ این سوالی است که ممکن است برای اکثر افراد به وجود آید چون در بسیاری از مواقع متخصصان برای رفع ریزش مو استفاده از این داروها را پیشنهاد میکنند. در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید هر کدام از این داروها میتوانند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشند و نمیتوان یکی از آن ها را به عنوان بهترین دارویی که وجود دارد معرفی کرد. معمولا در اکثر موارد برای رفع ریزش مو این دارو به صورت همزمان استفاده میشوند. مصرف این دارو به صورت همزمان هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد.

ماینوکسیدیل یا فیناستراید؟

تاثیر ماینوکسیدیل برای مو چگونه است؟

استفاده از ماینوکسیدیل برای مو باعث میشود تا فولیکول ها توانایی رشد موهای ضخیم تر را پیدا کنند و به دنبال آن شاهد رفع نازکی و ضخیم شدن موها باشیم. بهتر است بدانید استفاده از ماینوکسیدیل فقط در مواردی مناسب خواهد بود که شاهد ریزش موی شدید نباشیم. این دارو فقط باعث ضخیم شدن موهای کرکی و نازک میشود و تاثیری در رشد موهای جدید نخواهد داشت.

فیناستراید چه تاثیری برای رشد مو دارد؟

فیناستراید و ماینوکسیدیل برای مو فقط برای ریزش موی ارثی کاربرد دارد. همانطور که میدانید علت ریزش موی ارثی حساس بودن فولیکول ها به هورمون های مردانه است. فیناستراید باعث میشود تا هورمون های ریزش مو در بدن کاهش پیدا کند و بدین ترتیب شاهد افزایش رشد موها باشیم. استفاده از فیناستراید در اکثر موارد باعث میشود تا ریزش مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم