کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متدهای مناسب برای ترمیم مو جلوی سر

نوشته شده در تاریخ 21 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,264 views

متدهای مناسب برای ترمیم مو جلوی سر

متدهای مناسب برای ترمیم مو جلوی سر

متدهای مناسب برای ترمیم مو جلوی سر

موهای جلوی سر تاثیر زیادی در زیبایی دارند به همین دلیل ریزش آن ها باعث کاهش شدید زیبایی میشود. برای جلوگیری از این مشکل باید تا جایی که ممکن است با استفاده از داروهای گیاهی به تقویت مو پرداخت. استفاده از داروهای گیاهی باعث میشود تا موهای زیباتری داشته باشید و علاوه بر این ریسک ریزش مو کاهش پیدا کند. اما به هر حال برخی از انواع ریزش مو قابل جلوگیری نیستند و هر چقدر هم که تلاش کنید باز هم موهایتان دچار ریزش خواهد شد. ریزش موی ژنتیکی نوعی از ریزش مو است که به هیچ وجه قابل پیشگیری نیست چون این ژن های ریزش مو در زمان تشکیل جنین منتقل میشوند و راه جلوگیری از آن وجود ندارد اما خوشبختانه برای ترمیم مو جلوی سر روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

ترمیم مو جلوی سر با روش HRT

برای ترمیم مو های جلوی سر روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها در برخی موارد به نتیجه رسید. اما روش HRT باعث میشود تا بتوانید در مدت زمان یک جلسه شاهد رفع کچلی موهای جلوی سر باشید. به علت اینکه این روش دائمی نیست برخی از افراد همزمان با آن از روش های دیگر مانند لیزر تراپی و پی ار پی استفاده میکنند تا شاهد رشد موهای جدید باشند. در روش HRT برای رفع ریزش موی جلوی سر از موهای مصنوعی همراه با چسب های گیاهی و کراتینه استفاده میشود و ظاهری کاملا طبیعی برای فرد به وجود می آید.

متدهای مناسب برای ترمیم مو جلوی سر

ترمیم مو جلوی سر با لیزر تراپی

در بسیاری از مواقع افرادی که برای ترمیم مو جلوی سر از لیزر تراپی استفاده میکنند به نتایجی قابل قبول دست پیدا خواهند کرد به همین دلیل بهتر است این روش را حتما امتحان کنید. برای استفاده از این روش حتما لازم نیست به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید چون میتوانید با تهیه ی دستگاه های خانگی لیزر به تقویت موهایتان در خانه بپردازید. استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده است و عوارضی ندارد.

ترمیم مو جلوی سر با روغن های گیاهی

برای ترمیم مو جلوی سر میتوانید از روغن های گیاهی استفاده کنید. البته این روش در مواردی که دچار ریزش موی شدید باشید ممکن است نتایج مناسبی به دنبال نداشته باشد اما در بسیاری از موارد باعث افزایش رشد و ضخامت موها خواهد شد. از میان روغن های گیاهی روغن زیتون، روغن نارگیل و بنفشه از بهترین روغن هایی هستند که میتوانید برای تقویت موهایتان از آن استفاده نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم