کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متد کلاه لیزری روشی نوین برای درمان طاسی

نوشته شده در تاریخ 16 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 445 views

متد کلاه لیزری روشی نوین برای درمان طاسی

متد کلاه لیزری روشی نوین برای درمان طاسی

با توجه به این که در طول سال افراد زیادی برای درمان ریزش مو به کلینیک ها و مراکز زیبایی مراجعه میکنند امروزه روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان به رفع ریزش مو پرداخت. معمولا استفاده از برخی روش ها باعث میشود تا ریزش مو به صورت موقت از بین برود و در عوض روش هایی هم وجود دارند که باعث رفع دائمی ریزش مو میشوند. از میان روش های موقت لیزر تراپی یکی از بهترین روش هاست که میتوانید با استفاده از آن شاهد افزایش ضخامت و رشد موهای خود باشید. البته استفاده از این روش در برخی مواقع ممکن است نتایج کاملا بلند مدت داشته باشد. این موضوع به علت ریزش مو و وضعیتی که دارید بستگی دارد. متد کلاه لیزری یکی از جدیدترین روش هاست که با استفاده از آن میتوانید در خانه به لیزر تراپی مو بپردازید.

متد کلاه لیزری چیست؟

متد کلاه لیزری یکی از بهترین و جدیدترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان در خانه به لیزر تراپی پرداخت. تا قبل از این که کلاه های لیزری خانگی به بازار عرضه شود افراد مجبور بودند برای استفاده از روش های لیزر تراپی حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. اما امروزه با محصولات خانگی لیزر که تنوع بالایی دارند میتوان به راحتی در خانه به تقویت موها پرداخت. علاوه بر کلاه لیزری از شانه های لیزری هم میتوان برای این کار استفاده کرد. اما معمولا استفاده از کلاه های لیزری ساده تر است و بسیاری از افراد آن را به شانه ی لیزری ترجیح میدهند.

متد کلاه لیزری روشی نوین برای درمان طاسی

کلاه لیزری چگونه عمل میکند؟

متد کلاه لیزری به این گونه است که با قرار دادن آن بر روی سر اشعه های لیزر با طول موج خاصی که تعریف شده به موهای سر برخورد میکند و از طریق آن به فولیکول ها میرسد. این کار باعث میشود تا فولیکول ها تحریک شوند و رشد مو در آن ها افزایش پیدا کند. استفاده از این دستگاه کار سختی نیست و به مهارت خاصی نیاز نخواهد داشت. تمام افراد میتوانند در خانه به راحتی با استفاده از این دستگاه ها به تقویت موهای خود بپردزاند.

متد کلاه لیزری چه فوایدی دارد؟

کلاه های لیزری فواید قابل توجهی دارند که میتوانید با استفاده از آن شاهد باشید. یکی از مهمترین فواید این کلاه ها این است که میتوانید با کمترین اتلاف وقت به تقویت موهای خود بپردازید. برخی از افراد به علت مشغله ی کاری زیادی که دارند نمیتوانند به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند و این خود یکی از مهمترین مزیت استفاده از این روش است. علاوه بر این استفاده از این دستگاه ها هیچ عارضه ای برای فرد به دنبال نخواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم