کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متد sut برای چه افرادی مناسب تر است

نوشته شده در تاریخ 12 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 510 views

متد sut برای چه افرادی مناسب تر است

افزایش متد های کاشت مو باعث شده است تا افرادی که دچار ریزش مو میشوند بتوانند به نتایج بهتری دست پیدا کنند و کمتر دچار عوارض مختلف کاشت مو شوند. متد SUT یکی از متد هایی است که در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد و محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مزایا و معایب این روش بپردازیم و شما را با متقاضیان اصلی این روش بیشتر آشنا کنیم. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع متد اس یو تی یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو خواهد بود.

متد SUT در کیلینیک

برای استفاده از متد SUT در کلینیک های زیبایی باید شرایط خاصی داشته باشید که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد اما به طور کلی بهتر است بدانید این روش بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش مو در قسمت وسیعی از سر شده باشند. کاشت مو با روش های اس یو تی باعث میشود تا بتوانید در یک جلسه شاهد پیوند تعداد زیادی از فولیکول ها باشید.

بهتر است بدانید با پیشرفت هایی که در حال حاضر به وجود آمده است میتوان با متد SUT حدود ۱۲ الی ۱۴ هزار فولیکول را در یک جلسه پیوند زد. برای کاشت مو با روش SUT از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود و خبری از پانچ و روش های جراحی نخواهد بود. این روش با استفاده از بی حسی موضعی انجام میشود چند ساعت از زمان بیمار را بیشتر نخواهد گرفت.

 مزایا و معایب متد SUT

متد SUT قطعا مزایای فوق العاده ای خواهد داشت که باید از آن اطلاع داشته باشید. خط رویش طبیعی یکی از بزرگترین مزایای استفاده از روش های اس یو تی خواهد بود که همین باعث میشود افرادی که از روش های SUT استفاده میکنند  از طبیعی بودن ظاهر موها رضایت کافی داشته باشند.

استفاده از متد SUT باعث کاهش یافتن عوارض مختلف روش های کاشت مو میشود و دوران نقاهت کاشت مو نیز کاهش پیدا میکند اما باید این موضوع را بدانید که این روش باعث افزایش احتمال ریزش مو بعد از کاشت میشود و افرادی که بانک موی ضعیف دارند نیز نمیتوانند به استفاده از آن بپردازند.

متد sut

متقاضیان کاشت مو با متد SUT

برای استفاده از متد SUT باید مانند روش های دیگر کاشت مو حداقل ۲۵ سال سن داشت و از این لحاظ تفاوت خاصی بین این روش با روش های دیگر وجود ندارد. اما برای کاشت مو به روش SUT در اکثر موارد بانک موی قوی تری مورد نیاز خواهد بود به همین دلیل هنوز هم برخی از بیماران مجبور به استفاده از روش های قدیمی مانند FUT خواهند بود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم