کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل پروتز مو در آقایان و خانم ها

نوشته شده در تاریخ 3 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 590 views

مراحل پروتز مو در آقایان و خانم ها

مراحل پروتز مو

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مراحل پروتز مو در آقایان و خانم ها بپردازیم چون برخی از افراد با روش های پروتز مو آشنایی کافی ندارند و همین باعث میشود در برخی از موارد نتوانند انتخابی مناسب برای رفع ریزش موی خود داشته باشند. بهتر است بدانید استفاده از پروتز مو در بسیاری از مواقع تنها روش برای رفع کچلی و طاسی خواهد بود چون برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند نمیتوانند به استفاده از روش هایی مانند کاشت مو بپردازند و مجبور خواهند بود تا آخر عمر با کچلی و طاسی خود سر کنند.

 

مراحل پروتز مو در چند جلسه

مراحل پروتز مو معمولا در مدت زمانی کوتاه انجام میشود به همین دلیل افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند معمولا بیش از یک جلسه مراجعه نخواهند کرد. استفاده از پروتز باعث میشود تا فرد بتواند تا ۹ الی ۱۲ ماه و حتی بیشتر از موهای جدیدی که به وجود آمده استفاده کند. در صورتی که فرد از موهای کاشته شده مراقبت کند در یک سال اول نیاز به مراجعه به کلینیک های زیبایی نخواهد بود.

مراحل پروتز مو به این صورت است که در مرحله ی اول متخصصان به انتخاب پروتزها و موهای مصنوعی مناسب میپردازند. این کار در صورتی که به صورت دقیق انجام شود باعث خواهد شد تا بیمار شاهد حساسیت های پوستی و ظاهری غیر طبیعی نباشد. بعد از اینکه لوازم مناسب انتخاب شدند روند شبیه سازی موها آغاز میشود و از چسب ها و کراتینه های طبعی برای فیکس کردن موها استفاده میگردد.

مراحل پروتز مو

تفاوت قیمت پروتز مو مردانه و زنانه

بهتر است بدانید پروتز های مردانه و زنانه تفاوت زیادی ندارند و انتخاب آن ها معمولا با توجه به شرایط مختلف بیمار مانند میزان تعریق و … انجام می شود به همین دلیل هزینه ی پروتز های مردانه و زنانه تفاوت زیادی نخواهد داشت. بهتر است بدانید میزان ریزش موی بیمار و مراحل پروتز مو تاثیر زیادی در هزینه ی این روش دارد به همین دلیل افراد مختلف هزینه ای یکسان پرداخت نخواهند کرد.

 

مزایای پروتز مو برای آقایان و خانم ها

در صورتی که مراحل پروتز مو در کلینیک های معتبر انجام شود این روش مزایای زیادی برای افراد به دنبال خواهد داشت. به جرات میتوان گفت که پروتز مو یکی از ایمن ترین روش ها برای رفع ریزش مو خواهد بود به همین دلیل عوارض آن حتی از عوارض داروها هم کمتر خواهد بود.

پروتز مو باعث دست یابی به نتایج کاملا طبیعی میشود. ظاهر موهایی که با پروتز کاشته میشود هیچ تفاوتی با موهای طبیعی افراد نخواهد داشت و حتی از فاصله ی نزدیک نیز نمیتوان غیر طبیعی بودن آن را تشخیص داد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم