کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل کاشت موی ترکیبی چگونه است؟

نوشته شده در تاریخ 24 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 375 views

مراحل کاشت موی ترکیبی چگونه است؟

مراحل کاشت موی ترکیبی چگونه است؟

کاشت مو یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع ریزش موی ارثی است. البته برای درمان ریزش موی ارثی روش های زیادی وجود دارد اما در اکثر مواقع افرادی که از سایر روش ها استفاده میکنند به نتایج قابل قبول دست پیدا نمیکنند چون به جز کاشت مو تمام روش هایی که وجود دارد موقتی است و با کنار گذاشتن داروها و روش هایی که استفاده میشود میتوان شاهد بازگشت ریزش مو بود. همین باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو بهره بگیرند. خوشبختانه با پیشرفت هایی که در روش های کاشت مو به وجود آمده میتوان بدون هیچگونه عارضه شاهد رشد موهای جدید بود. چیزی که در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت. در این مطلب به کاشت موی ترکیبی با روش های FUT و FIT خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت مو ترکیبی FUT و FITچیست؟

همانطور که اطلاع دارید برای کاشت مو روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها  به درمان و رفع دائم ریزش مو پرداخت. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که همین باعث میشود متخصصان برای بیماران مختلف از روش های گوناگون استفاده کنند. کاشت موی ترکیبی FUT و FITاز  روش هایی است که به علت کاهش عوارض روش FUT استفاده میشود. افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند شاهد مزایای هر دو روش باشند.

مراحل کاشت موی ترکیبی چگونه است؟

مراحل کاشت موی ترکیبیFUT و FIT چگونه است؟

در کاشت موی ترکیبی به روش های FUT و FIT در وهله ی اول از بی حسی و یا بیهوشی استفاده میشود تا بیمار برای عمل آماده شود. بعد از آن با فولیکول ها با روش های مختلفی که در کاشت موی FUT و FIT وجود دارد استخراج میگردد. یعنی قسمت هایی از فولیکول ها با استفاده از پانچ برداشته میشود و قسمتی هم به تشخیص پزشک با استفاده از روش های جراحی و به صورت نواری استخراج میشود. بعد از این با توجه به جهت طبیعی رشد مو و خط رویش طبیعی در قسمت های مختلف سر پیوند زده میشود.

مزایا و معایب کاشت موی ترکیبی FUT و FIT چیست؟

کاشت موی ترکیبی با روش های FUT و FIT باعث میشود تا متخصصان بتوانند در یک جلسه تعداد بیشتری از تار موها را پیوند بزنند و فولیکول هایی که استخراج میشوند آسیب جدی نبینند. اما در عوض استفاده از این روش ریسک عفونت و خونریزی را بالا میبرد و اکثر افراد بعد از عمل کاشت مو شاهد برجای ماند جای زخم و بخیه خواهند بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم