کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت بعد از کاشت ابرو fci

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 355 views

مراقبت بعد از کاشت ابرو fci

مراقبت بعد از کاشت ابرو fci

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون قصد داریم به یکی از بهترین روش های کاشت ابرو و مراقبت های بعد از آن بیشتر بپردازیم. کاشت ابرو به روش fci یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که در آینده ای نزدیک بیماران میتوانند برای رفع نواقص مختلفی که برای ابرو ها به وجود می آید استفاده کنند و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. مراقبت بعد از کاشت ابرو fci باعث میشود تا بیماران بتوانند بدون به وجود آمدن هر گونه عارضه به نتیجه ی دلخواه دست یابند.

 

چگونگی روش کاشت مو fci

روش های کاشت مو دچار پیشرفت های زیادی شده اند اما هنوز هم برخی بیماران برای کاشت با محدودیت های مختلفی روبرو خواهند بود که همین باعث میشود درصد قابل توجهی از افراد نتوانند برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده کنند این در حالی است که با روش جدید fci تمام محدودیت ها رفع خواهد شد و با مراقبت بعد از کاشت ابرو fci بیماران شاهد عوارض روش های قدیمی نخواهند بود.

روش fci به روش هایی گفته میشود که در آن برای رفع ریزش مو نیاز به استخراج تعداد زیادی از فولیکول ها نخواهد بود. در این روش متخصصان با تکنولوژی هایی که به وجود آمده موها را در آزمایشگاه تکثیر میکنند و با استفاده از ۱۰۰ الی ۲۰۰ فولیکولی که برداشته میشود ریزش مو را به صورت کامل برطرف می نمایند. البته این روش فعلا در مراحل تحقیقاتی قرار دارد و در کلینیک ها از آن استفاده نمی شود.

مراقبت بعد از کاشت ابرو fci

نکات مهم مراقبت بعد از کاشت ابرو fci

در مورد مراقبت بعد از کاشت ابرو fci اطلاعات زیادی وجود ندارد چون هنوز از این روش در کلینیک های زیبایی استفاده نمیشود اما به طور کلی افرادی که در آینده از این روش ها استفاده میکنند هم باید به مراقبت های بعد از عمل که متخصصان توصیه میکنند توجه کافی داشته باشند.

به دلیل اینکه در این روش هم تعدادی از فولیکول ها استخراج میشوند باید با رعایت مراقبت های لازم احتمال عفونت را به حداقل ممکن رساند. علاوه بر این با استفاده از غذاهای مقوی و ویتامین ها باید به افزایش رشد موها بعد از کاشت مو کمک نمود.

مراقبت بعد از کاشت ابرو fci

مزایای کاشت ابرو fci

متقاضیان کاشت ابرو به روش fci میتوانند با کمترین میزان بانک مو نیز به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند چون همانطور که اشاره کردیم در این روش نیاز به برداشت تعداد زیادی از فولیکول ها نخواهد بود. علاوه بر این در صورتی که به مراقبت بعد از کاشت ابرو fci اهمیت داده شود احتمال هر گونه عارضه نسبت به سایر روش های کاشت ابرو کمتر خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم