کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت بعد از کاشت ابرو fut

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 581 views

مراقبت بعد از کاشت ابرو fut

مراقبت بعد از کاشت ابرو fut

کاشت ابرو تاثیر زیادی در افزایش زیبایی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید برای کاشت ابرو روش های زیادی وجود دارد به همین دلیل افرادی که به دنبال درمان ریزش ابروهای خود هستند انتخاب های زیادی خواهند داشت. به علت اینکه کاشت ابرو به روش FUT یکی از رایج ترین روش ها برای درمان ریزش ابرو میباشد در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مراقبت بعد از کاشت ابرو FUT   بپردازیم. بهتر است بدانید با رعایت مراقبت های بعد از کاشت میتوان جلوی بسیاری از عوارض احتمالی کاشت ابرو را گرفت.

 

مراحل انجام کاشت ابرو به روش FUT

بر خلاف تصوری که بسیاری از افراد دارند، کاشت ابرو به روش FUT جزء یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش ابرو میباشد چون با استفاده از این روش میتوان فولیکول ها را بدون آسیب پیوند زد. برای کاشت ابر با استفاده از روش های FUT از روش های جراحی استفاده میشود به این صورت که متخصصان ناحیه ای از بافت های قسمت انتقال دهنده را با روش های جراحی برش میزنند.

بعد از این گرافتهای مناسب از ناحیه ی مورد نظر برداشته میشوند و پیاز های مو تقسیم میشوند. برای اینکه ظاهر ابروهای کاشته شده طبیعی به نظر برسند به جهت رویش آن دقت زیادی خواهد شد. بهتر است بدانید کاشت ابرو معمولا با حسی موضعی انجام میشود و نیاز به بیهوشی عمومی نخواهد بود به همین دلیل بیماران دچار کمترین عوارض ممکن خواهند بود اما باید به مراقبت بعد از کاشت ابرو FUT توجه داشت.

مراحل انجام کاشت ابرو به روش fut

نکات مهم مراقبت بعد از کاشت ابرو FUT

توجه به مراقبت بعد از کاشت ابرو FUT باعث میشود تا احتمال عوارض احتمالی کاهش زیادی پیدا کند به همین دلیل نباید نسبت به آن بی توجه بود. از میان موارد مختلفی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه با احساس خارشی که بعد از کاشت به وجود می آید ابرو ها را نخارانید چون باعث وارد شدن آسیب های شدید به ابروها خواهد شد.

توجه به رژیم غذایی مناسب، شستشوی صحیح ناحیه ی ابروها، عدم انجام فعالیت های فیزیکی شدید و مصرف آنتی بیوتیک ها و داروهای تجویز شده هم از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

معایب کاشت ابرو FUT

مراقبت بعد از کاشت ابرو FUT  احتمال هر گونه مشکل را به حداقل ممکن خواهد رساند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت ابرو در بهترین حالت ممکن هم باعث به وجود آمدن عوارض کوتاه مدت خواهد شد. افرادی که از روش های کاشت ابرو استفاده میکنند باید نسبت به روش های موقت مانند تاتو هزینه ی بیشتری را پرداخت کنند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم