کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت بعد از کاشت ابرو sut

نوشته شده در تاریخ 18 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 675 views

مراقبت بعد از کاشت ابرو sut

کاشت ابرو به روش sut

داشتن ابروهایی نازک و کم پشت قطعا تاثیر بسیار بدی در زیبایی خواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار نواقص مختلف ابرو شده اند باید به فکر استفاده از روشی مناسب برای دستیابی به نتایج دلخواه باشند. در میان روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد کاشت ابرو به روش SUT قطعا یکی از بهترین روش هایی می باشد که میتوان برای دستیابی به نتایج دلخواه مورد استفاده قرار داد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به مراقبت بعد از کاشت ابرو SUT بپردازیم تا بتوانید با این روش آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUT یکی از رایج ترین روش ها برای درمان ریزش ابرو می باشد که در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های زیبایی انجام میشود. این روش برای افرادی که به علت شکستگی ابرو، مشکلات ژنتیکی و اصلاح نامناسب ابرو دچار ریزش ابرو شده اند قطعا یکی از بهترین گزینه های ممکن خواهد بود. علاوه بر این برای تغییر فرم ابرو ها هم استفاده از کاشت ابرو SUT  قطعا نتیجه بخش می باشد.

بهتر است بدانید به دلیل اینکه در این روش از جراحی استفاده نمیشود مراقبت بعد از کاشت ابرو SUT بسیار ساده تر از روش های دیگر است. در روش SUT برداشت فولیکول ها به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میشود به همین علت بیماران میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. با استفاده از این روش میتوان بسیاری از نواقص ابرو و حتی فرم آن را به راحتی اصلاح کرد.

کاشت ابرو به روش sut

مراقبت بعد از کاشت ابرو SUT در کیلینیک

مراقبت بعد از کاشت ابرو SUT یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. از میان موارد مختلفی که وجود دارد عدم قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید چون تابش مستقیم نور آفتاب تا چند هفته باعث افزایش التهابات خواهد شد.

تا چند روز بعد از کاشت ابرو باید از خیس شدن ابرو ها جلوگیری به عمل آورد و با روش های خاصی که توصیه میشود به شستشوی ابروها پرداخت.سائیدن و خاراندن ابرو نیز آسیب های زیادی به ابرو وارد خواهد کرد که باید از آن جلوگیری کرد.

کاشت ابرو به روش sut

توصیه های پزشکان بعد از کاشت ابرو

برای اطلاع دقیق از نکاتی که در رابطه با مراقبت بعد از کاشت ابرو SUT وجود دارد باید حتما به پزشک خود مشورت کنید. یکی از توصیه های رایج متخصصان زیبایی این است که بعد از روش های کاشت مو و ابرو از غذاهای سالم استفاده کنید تا موهای کاشته شده رشد مناسبی داشته باشند. مصرف غذاهایی که حاوی ویتامین های مختلف هستند باعث میشود تا رشد ابروهای جدید افزایش قابل توجهی پیدا کند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم