کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش fit

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 939 views

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش fit

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش fit

همانطور که میدانید امروزه بسیاری از ریزش موها را میتوان با استفاده از درمان های دارویی رفع کرد اما متاسفانه افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند مجبور خواهند تا از روش های موثرتری برای رفع ریزش موهای خود استفاده نمایند که در حال حاضر روش کاشت مو جزء بهترین روش ها به شمار میرود که با رعایت مراقبت های بعد از کاشت مو بیمار میتوانند به نتایج رضایت بخشی دست پیدا کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم.

کاشت مو به روش FIT

افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کنند تا با بررسی موها علت دقیق ریزش مو مشخص شود. در صورتی که موها به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش شده باشد کاشت مو گزینه ای بسیار مناسب خواهد بود. بهتر است بدانید کاشت مو روش های مختلفی دارد که در همه ی آن ها متخصصان به انتقال فولیکول از قسمت های مختلف بدن به سر میپردازند.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش fit

اما تفاوتی که در روش های مختلف وجود دارد این است که برای استخراج فولیکول ها و انتقال آن از تکنیک های گوناگون استفاده میشود. در کاشت مو به روش FIT متخصصان با استفاده از پانچ و بدون جراحی به کاشت مو خواهند پرداخت به همین دلیل در صورتی که مراقبت های بعد از کاشت مو رعایت شود در اکثر موارد هیچ نوع عارضه ای برای بیمار به وجود نخواهد آمد و میتوان این مورد را کامل تضمین کرد.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش FIT

بهتر است بدانید در حال حاضر از میان روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد روش FIT یکی از ایمن ترین روش هاست به طوری که میتوان گفت رعایت مراقبت های بعد از کاشت مو باعث میشود تا اکثر بیماران بدون کوچکترین عارضه شاهد رشد موهای جدید خود باشند.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش fit

یکی از مهمترین مراقبت های بعد از کاشت مو این است که از فعالیت های سنگین خودداری کنید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد تا چند روز به استراحت بپردازید تا موها رشد بهتری داشته باشند و احتمال ضربه و آسیب های فیزیکی به موها کاهش یابد. در این مدت باید حتما به مصرف منظم قرص ها بپردازید و نحوه ی صحیح شستشوی موها را بدانید و علاوه بر این به رژیم غذایی و روحیه ی خود بیشتر اهمیت دهید.

عوارض کاشت مو به روش FIT

همانطور که اشاره کردیم در صورتی که به مراقبت های بعد از کاشت مو به روش FIT توجه کافی شود احتمال به وجود آمدن عوارض مختلف در این روش به حداقل ممکن خواهد رسید

اما به طور کلی افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو  استفاده کنند باید این موضوع را بدانند که در این روش هم احتمال به وجود آمدن عوارض مختلف مانند تورم، عفونت، ریزش موهای کاشت شده، غیر طبیعی به نظر رسیدن موها، خارش، التهاب فولیکول ها و … وجود خواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم