کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت های بعد از کاشت مو در هفته اول

نوشته شده در تاریخ 11 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 497 views

مراقبت های بعد از کاشت مو در هفته اول

کاشت مو قطعا یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای درمان کچلی و طاسی مورد استفاده قرار داد چون در اکثر موارد راه حل دیگری به جز این روش وجود نخواهد داشت که با استفاده از آن بتوان به رشد مو پرداخت. کاشت مو در اکثر موارد عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت اما افرادی که از این روش استفاده میکنند باید به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه زیادی داشته باشند تا به راحتی شاهد نتایج دلخواه باشند. در ادامه به شرایط اصلی برای استفاده از روش های کاشت مو خواهیم پرداخت تا با آن آشنا شوید.

متقاضیان کاشت مو

افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند بهتر است قبل از هر چیز با نکات مهم در مورد این روش آشنایی کامل پیدا کنند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست یابند. بهتر است بدانید مراقبت های بعد از کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشت اما قبل از آن باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که شرایط کافی برای استفاده از روش های کاشت و رفع کچلی را خواهید داشت.

کاشت مو در اکثر موارد برای درمان ریزش مو ارثی به کار گرفته میشود به همین دلیل اگر دچار سایر ریزش مو ها شده اید باید برای اطمینان از اثر بخشی این روش حتما با پزشک خود مشورت کنید. با توجه به این که امکان انتقال بانک مو از افراد دیگر وجود ندارد برای استفاده از کاشت مو باید حتما بانک موی قوی داشته باشید. پشت سر معمولا ناحیه ای است که از بانک موی آن برای رفع کچلی استفاده میشود.

مراقبت های بعد از کاشت موی طبیعی

مراقبت های بعد از کاشت مو در جلسه ی مشاوره به صورت دقیق توضیح داده خواهد شد که باید به آن توجه شود. به طور کلی بعد از کاشت مو باید تا چند روز استراحت کرد تا بتوان شاهد رفع عوارض مختلف بود و موها در مراحل رشد قرار بگیرند.

افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند باید جلوی عواملی که باعث افزایش تعریق میشود را بگیرند تا به این ترتیب احتمال عفونت کاهش پیدا کند. استرس و اضطراب تاثیر بدی بر روی موهای کاشته شده دارد به همین دلیل باید در شرایط روحی مناسبی قرار گیرید و از غذاهای مناسب استفاده کنید و علاوه بر تمام این ها به بهداشت موهایتان اهمیت دهید.

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

یکی از مراقبت های بعد از کاشت مو که باید به آن توجه داشته باشید عدم انجام رابطه ی زناشویی تا چند هفته ی اول است. رابطه ی زناشویی تا چند هفته باید با احتیاط تمام انجام شود چون هر گونه برخورد فیزیکی با موهای سر موجب آسیب رسیدن به موهای کاشته شده خواهد شد و احتمال ریزش موها افزایش خواهد یافت.

رابطه زناشویی بعد از کاشت مو

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم