کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای کاشت مو FUT

نوشته شده در تاریخ 28 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 251 views

مزایای کاشت مو FUT

مزایای کاشت مو FUT

حتما میدانید که در برخی موارد نمیتوان به راحتی ریزش مو را درمان کرد و استفاده از درمان های دارویی و … نتیجه مناسبی نخواهد داشت. مثلا افرادی که دچار ریزش موی ارثی و ژنتیکی میشوند نمیتوانند از روش های معمول مانند لیزتراپی و … استفاده کنند چون استفاده از این روش ها فقط باعث رفع موقت ریزش مو خواهد شد. البته استفاده از این روش ها در برخی موارد مناسب خواهند بود اما اگر به دنبال رفع دائمی ریزش موی خود باشید باید حتما از روش های مناسب مانند کاشت مو استفاده کنید. کاشت مو روشی است که با استفاده از آن میتوان شاهد رفع دائمی ریزش مو بود. از میان روش هایی که برای درمان ریزش مو وجود دارد استفاده از روش FUE متداول تر است . در این مطلب به مقایسه ی این روش با کاشت مو FUT خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو FUT چیست؟

قبل از اینکه به تفاوت کاشت مو FUT با کاشت مو FUE بپردازیم بهتر ا ست به معرفی روش FUT بپردازیم چون در حال حاضر کمتر از این روش استفاده میشود به همین دلیل ممکن است برخی از افراد با این روش آشنایی کافی نداشته باشند. به طور کلی روش FUT یکی از اولین روش هایی است که برای رفع ریزش مو متخصصان از آن استفاده میکرده اند. در این روش به علت اینکه از جراحی های گسترده استفاده میشده متقاضیان زیادی برای آن وجود نداشته اند به همین دلیل به مرور زمان محققان به ابداع روش های جدید مانند FUE  پرداخته اند.

مزایای کاشت مو FUT

تفاوت کاشت مو FUT با روش FUE چیست؟

یکی از اصلی ترین تفاوت های روش FUT با روش FUE در این است که در روش FUT برای استخراج فولیکول ها از روش های جراحی استفاده میشود و همین باعث خواهد شد تا بعد از استفاده از این روش شاهد برجای ماندن جای زخم و بخیه در سر بیمار باشیم اما در روش FUE برای استخراج فولیکول ها از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود که همین باعث کاهش عوارض کاشت مو با استفاده از این روش خواهد شد.

مزایای روش FUE نسبت به کاشت مو FUT چیست؟

همانطور که گفتیم به علت اینکه در روش FUE از دستگاه های اتوماتیک برای برداشتن فولیکول ها استفاده میشود مزایای این روش نسبت به روش FUT بیشتر خواهد بود. یکی از مزایای اصلی روش FUE این است که با استفاده از این روش میتوان در مدت یک جلسه حدود ۱۲ هزار تار مو را پیوند زد. علاوه بر این با استفاده از این روش میتوان به خط رویش کاملا طبیعی دست پیدا کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم