کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای کاشت مو در کلینیک تهران

نوشته شده در تاریخ 16 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 309 views

مزایای کاشت مو در کلینیک تهران

مزایای کاشت مو

درمان ریزش مو و کچلی در سالهای گذشته اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است چون درصد زیادی از افراد بعد از اینکه موهای خود را از دست میدهند به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند تا شاهد رشد مجدد موهای خود باشند. از میان روش های زیادی که برای رفع کچلی و طاسی وجود دارد روش های کاشت مو جزء بهترین روش ها به شمار میروند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به معایب و مزایای کاشت مو در کلینیک های تهران بپردازیم تا بتوانید با افزایش اطلاعات خود در مورد این روش انتخاب بهتری داشته باشید.

 

معایب و مزایای کاشت مو در کلینیک

مزایای کاشت مو باعث شده است که این روش جزء یکی از بهترین روش ها برای رفع کچلی و طاسی قرار بگیرید. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد ریزش مجدد موهای خود نخواهند بود چون در روش های مختلف کاشت مو متخصصان از موهایی که مستعد ریزش نیستند استفاده میکنند و همین باعث میشود درصد زیادی از بیماران شاهد نتایج دائمی باشند.

از میان دیگر مزایای کاشت مو میتوان به ایمن بودن آن و نتایج کاملا طبیعی اشاره کرد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت مو برای همه ی افراد بهترین گزینه ی ممکن نخواهد بود و هزینه ی آن نیز نسبت به روش های دیگر بیشتر است به همین دلیل برخی از بیماران مجبور خواهند بود به سراغ روش های دیگر بروند. عوارض احتمالی مختلف هم از معایبی است که میتوان برای روش های کاشت مو بیان نمود.

کاشت مو در کلینیک

روش های کاشت مو

مزایای کاشت مو در روش های مختلفی که وجود دارد تا حد زیادی متفاوت میباشد. امروزه به وجود آمدن روش هایی مانند SUT باعث شده است تا بسیاری از بیماران بتوانند بدون عوارض خطرناک به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند و از نتایجی که به وجود می آید رضایت کافی داشته باشند به همین دلیل در بسیاری از مواقع از این روش ها برای درمان کچلی و طاسی استفاده میشود.

اما بهتر است بدانید هنوز هم برخی از بیماران به دلیل شرایط خاص خود مجبور خواهند بود تا به سراغ روش های دیگر مانند FUT و FIT بروند تا شاهد رشد موهای خود باشند.

مزایای کاشت مو

هزینه کاشت مو در کلینیک

همانطور که اشاره کردیم مزایای کاشت مو قطعا بیشتر از روش های دیگر خواهد بود اما افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید به پرداخت هزینه ی بیشتری بپردازند. کاشت مو جزء روش های گران قیمت برای درمان ریزش مو میباشد و در صورتی که به دنبال بهترین نتایج ممکن هستید باید به فکر مراجعه به کلینیک های معتبر که هزینه ی نسبتا بالایی دریافت میکنند نیز باشید.

منیع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم