کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای کاشت مژه با موی طبیعی

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 876 views

مزایای کاشت مژه با موی طبیعی

مزایای کاشت مژه با موی طبیعی

به دلیل اینکه بسیاری از خانم ها از روش های مضر برای افزایش زیبایی خود استفاده میکنند تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به معرفی روش کاشت مژه طبیعی بپردازیم. متاسفانه در سالهای اخیر استفاده از روش های کاشت مژه مصنوعی افزایش پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد به دلیل استفاده از این روش ها دچار حساسیت و مشکلات مختلفی میشوند به همین دلیل بهتر است مردم آشنایی بیشتری با روش های کاشت مژه طبیعی پیدا کنند. در ادامه به معایب و مزایای کاشت مژه با موی طبیعی خواهیم پرداخت

روش های کاشت مژه طبیعی

در سالهای اخیر روش های کاشت مژه طبیعی متقاضیان زیادی پیدا کرده است چون این روش ها ایمن ترین روش هایی هستند که میتوان برای افزایش زیبایی مژه از آن ها استفاده کرد. البته باید توجه داشته باشید که کاشت مژه طبیعی نیازمند شرایط خاصی است به همین دلیل قبل از اینکه تصمیم بگیرید از این روش استفاده کنید بهتر است حتما به متخصصان زیبایی مراجعه نمایید.

مزایای کاشت مژه با موی طبیعی به علت این است که در این روش از موهای بدن خود بیمار استفاده میشود به همین دلیل شاهد هیچگونه عوارض و یا واکنش بدن نسبت به موهای کاشته شده نخواهیم بود. برای کاشت مژه متخصصان ابتدا به استخراج موهای مناسب از نواحی مختلف بدن میپردازند و در آخر با متدهایی که وجود دارد موها را در بین مژه های فرد پیوند میزنند.

مزایای کاشت مژه با موی طبیعی

مزایای کاشت مژه با موی طبیعی

یکی از مهمترین مزایای کاشت مژه با موی طبیعی که ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی خواهد بود به طوری که روش های دیگر به هیچ وجه از این نظر قابل مقایسه نخواهند بود. علاوه بر این ایمن بودن روش های کاشت مژه هم قطعا از مزایایی است که باید به آن توجه داشت این در حالی است که استفاده از روش هایی مانند کاشت مژه مصنوعی حتی باعث مشکلات بینایی و آسیب به قرنیه چشم میشود.

دائمی بودن نتایجی که با استفاده از روش های کاشت مژه به وجود می آید هم قطعا از مزایای فوق العاده ی این روش است که باعث شده امروزه بسیاری از افراد از این روش استفاده کنند.

معایب کاشت مژه طبیعی

در کنار مزایای کاشت مژه با موی طبیعی باید به معایب آن هم توجه داشته باشید. مهمترین عیب این روش هزینه ی آن است که نسبت به روش های دیگر چندین برابر خواهد بود. علاوه بر این کاشت مژه در اکثر موارد باعث میشود تا مژه های جدید بیش از اندازه رشد کنند به همین دلیل باید به صورت مرتب آن ها را اصلاح کرد. البته این موضوع مشکل خاصی به وجود نخواهد آورد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم