کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزوتراپی استروئید

نوشته شده در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 85 views

مزوتراپی استروئید

مزوتراپی استروئید

مزوتراپی استروئید جهت درمان ریزش مو

در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های غیر تهاجمی و کم هزینه به درمان ریزش مو پرداخت به همین دلیل اگر هزینه ی کافی برای استفاده از روش های گران قیمت مانند کاشت مو را ندارید نباید نگران باشید و بهتر است در اولین فرصت ممکن به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید تا با استفاده از روش هایی که وجود دارد به رفع ریزش موهایتان بپردازید. باید توجه داشته باشید که استفاده از درمان های خانگی در اکثر موارد نتیجه ی مناسبی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل بهتر است وقت و هزینه ی خود را برای استفاده از این روش ها هدر ندهید. در میان روش هایی که در کلینیک ها مورد استفاده قرار میگیرد مزوتراپی استروئید یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای رفع ریزش مو از آن استفاده کرد. در ادامه به این روش بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

مزوتراپی استروئید برای چه افرادی مناسب است؟

مزوتراپی استروئید برای تمام افرادی که موهایشان نازکی شده و یا دچار کم پشتی مو شده اند بسیار مناسب است. به دلیل این که مزوتراپی عوارض خطرناکی به دنبال ندارد در اکثر موارد متخصصان برای رفع ریزش مو و کچلی در وهله ی اول این روش را پیشنهاد میکنند. افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد متوفق شدن ریزش مو خواهند  و به سرعت موهای جدید رشد خواهند کرد. برای استفاده از این روش معمولا محدودیتی وجود ندارد و با مراجعه به کلینیک های معتبر میتوانید از آن استفاده کنید.

مزوتراپی استروئید

مزوتراپی استروئید برای درمان ریزش مو چگونه انجام میشود؟

روش مزوتراپی استروئید تقریبا در تمام کلینیک ها یکسان است و متد خاصی برای انجام آن وجود ندارد به همین دلیل میتوانید برای انجام آن به تمام کلینیک ها مراجعه کنید البته باید توجه داشته باشید که مرکز مورد نظر به صورت مجاز مشغول به فعالیت باشد. در روش مزوتراپی داروهای استروئیدی به صورت مستقیم با استفاده از سوزن های ریز به محلی که دچار کچلی شده تزریق میشود. این کار باعث میشود تا کلاژن سازی افزایش پیدا کند و فولیکول ها تقویت شوند.

مزوتراپی استروئید چه مزایایی دارد؟

مزوتراپی استروئید مزایای قابل توجهی برای درمان ریزش مو و کچلی دارد به همین علت استفاده از ان کاملا منطقی خواهد بود. بهتر است بدانید در این روش به علت این که داروهای استروئیدی به صورت مستقیم به فولیکول ها  تغذیه میشوند شاهد درمان سریع ریزش مو خواهیم بود. افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد هیچ عارضه ای را مشاهده نخواهند کرد و با پرداخت هزینه ای کمتر نسبت به سایر روش ها به نتیایج مناسبی دست خواهند یافت.

مزوتراپی استروئید
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم