کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب اکستنشن موی طبیعی در آرایشگاه زنانه

نوشته شده در تاریخ 12 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 364 views

معایب اکستنشن موی طبیعی در آرایشگاه زنانه

اکستنشن موی طبیعی

به دلیل اهمیتی که موها در زیبایی چهره دارند، بسیاری از خانم ها به دنبال روشی می روند که بتوانند با استفاده از آن به موهایی زیبا تر دست پیدا کنند اما متاسفانه درصد زیادی از افراد انتخاب مناسبی برای زیبایی موهای خود نخواهند داشت که همین باعث میشود سلامت موهایشان به شدت کاهش پیدا کند و مشکلات زیادی را تجربه کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معایب اکستنشن موی طبیعی که یکی از روش های محبوب برای افزایش زیبایی مو است بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

اکستنشن مو در آرایشگاه زنانه

امروزه در بسیاری از آرایشگاه های زنانه اکستنشن مو انجام میشود. این روش به دلیل مزایای خاصی که دارد مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است. افرادی که از اکستنشن استفاده میکنند میتوانند در یک جلسه به موهایی با اندازه ی بلند دست پیدا کنند. ظاهر موهایی که در اکستنشن استفاده میشود تا حدی طبیعی به نظر میرسد به همین دلیل در افزایش زیبایی تاثیر قابل توجهی دارد.

اما برای استفاده از این روش باید به معایب اکستنشن مو که در ادامه به آن اشاره میکنیم هم توجه داشته باشید. بهتر است بدانید در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها از مزایای روش هایی مانند اکستنشن استفاده کرد که از میان آن ها قطعا ترمیم مو HRT یکی از بهترین روش ها خواهد بود.با ترمیم موی Hrt میتوان بدون عوارض مختلف به موهایی زیبا دست پیدا کرد.

معایب اکستنشن موی طبیعی

مهمترین معایب اکستنشن موی طبیعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از این روش باعث میشود تا احتمال ریزش مو افزایش پیدا کند به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند در بسیاری از موارد شاهد ریزش مو خواهند بود.

اکستنشن به هیچ وجه نتایج بلند مدت به دنبال نخواهد داشت و استفاده از آن فقط باعث میشود تا حدود ۳ الی ۴ هفته شاهد موهایی با ظاهر نسبتا طبیعی باشید. در اکستنشن همیشه از مواد استاندارد استفاده نمیشود که همین باعث بروز حساسیت ها و عوارض پوستی خواهد شد.

اکستنشن موی طبیعی

هزینه اکستنشن در آارایشگاه

یکی از معایب اکستنشن مو در آرایشگاه ها هزینه ی بالای این روش است. متاسفانه در برخی از آرایشگاه تا چند برابر هزینه ی بیشتری برای اکستنشن دریافت میشود چون متاسفانه تعرفه ی ثابتی برای استفاده از این روش وجود ندارد. معمولا آرایشگاه هایی که هزینه ی کمتر دریافت میکنند نیز به استفاده از مواد غیر استاندارد میپردازند و باعث میشوند افراد مشکلات زیادی را تجربه کنند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم