کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب اکستنشن مو در آرایشگاه های زنانه

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 439 views

معایب اکستنشن مو در آرایشگاه های زنانه

معایب اکستنشن مو

متاسفانه بسیاری از افراد تصور میکنند اکستنشن مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای افزایش زیبایی مورد استفاده قرار داد این در صورتی است که در حال حاضر روش های زیادی برای افزایش تراکم مو به وجود آمده است به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد از روش های مناسب برای افزایش زیبایی مو استفاده کرد. البته اکستنشن مو مزایای قابل توجهی دارد اما باید به معایب آن نیز توجه داشت. در ادامه به فواید و معایب اکستنشن مو در آرایشگاه های زنانه بیشتر خواهیم پرداخت تا با آن آشنایی بیشتری پیدا کنید.

فواید اکستنشن مو

قبل از اینکه به معایب اکستنشن مو بپردازیم باید به این نکته اشاره کنیم که اکستنشن در بسیاری از مواقع مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به همین دلیل افرادی که به دنبال افزایش سریع تراکم موهای خود هستند میتوانند به صورت موقت از آن استفاده کنند اما باید بدانید که اکستنشن در بلند مدت مشکلات زیادی برای بیماران به وجود خواهد آورد به همین دلیل نباید از آن استفاده نمود.

از میان فواید اکستنشن مو میتوان به اثر بخشی سریع آن اشاره نمود. افرادی که از اکستنشن استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی کوتاه و در عرض چند ساعت شاهد افزایش زیبایی موهای خود باشند. هزینه ی اکستنشن بسیار مناسب است و در کوتاه مدت عوارض زیادی به دنبال نخواهد داشت. بهتر است بدانید برای استفاده از اکستنشن محدودیت خاصی وجود ندارد و تقریبا تمامی افراد میتواند از آن استفاده کنند.

معایب اکستنشن مو

مزایا و معایب اکستنشن مو

در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید باید به معایب اکستنشن مو هم توجه زیادی داشته باشید. بهتر است بدانید افرادی که از اکستنشن استفاده میکنند در بلند مدت مشکلات زیادی را تجربه خواهند کرد.

استفاده از اکستنشن باعث میشود تا فشار مضاعف بر روی ریشه ی موها وارد شود به همین دلیل افرادی که از اکستنشن استفاده میکنند ممکن است بعد از چند وقت شاهد ریزش مو های خود باشند. باید به این نکته توجه داشته باشید که اکستنشن نتایج بلند مدت به دنبال نخواهد داشت و به دلیل مشکلاتی که به وجود می آورد نیز نمیتوان به صورت دائمی از آن استفاده نمود.

معایب اکستنشن مو

روش های جایگزین اکستنشن مو

به دلیل معایب اکستنشن مو پیشنهاد میکنیم به جای استفاده از این روش به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید تا بدون عوارض مختلف به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. در حال حاضر افرادی که دچار کم پشتی مو یا ریزش کامل آن شده اند میتوانند با روش هایی مانند ترمیم موی HRT در یک جلسه به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کنند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم