کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب تقویت مو با لیزر

نوشته شده در تاریخ 20 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 430 views

معایب تقویت مو با لیزر

معایب تقویت مو با لیزر

مزایا و معایب تقویت مو با لیزر چیست؟

در صورتی که دچار ریزش مو و کچلی شده اید باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه نمیتوان  با استفاده از روش های سنتی که قدیمی ها از آن استفاده میکردند به نتیجه برسید به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد برای تقویت موهای خود از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد استفاده کنید. لیزر تراپی یکی از بهترین روش هایی است که امروزه بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده میکنند به همین دلیل در ادامه به مزایا و معایب تقویت مو با لیزر خواهیم پرداخت.

روش های تقویت مو به روش لیزرتراپی

معمولا افرادی که دچار ریزش مو میشوند با مراجعه به کلینیک های زیبایی به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن با کمترین عارضه و در کمترین زمان شاهد افزایش رشد موهای خود باشند. در صورتی که شما هم دچار ریزش مو شده اید قطعا روش های تقویت مو با لیزر یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود چون با استفاده از آن میتوان به تقویت فولیکول ها و افزایش رشد موها پرداخت.

البته به علت معایب تقویت مو با لیزر این روش برای همه مناسب نخواهد بود اما با بررسی هایی که متخصصان انجام میدهند اثر بخشی این روش قبل از هر چیز مشخص خواهد شد. برای تقویت مو متخصصان با استفاده از دستگاه های مخصوص به تحریک فولیکول ها میپردازند که این کار باعث میشود فولیکول ها تقویت شوند و شاهد افزایش رشد و ضخامت موهای سر باشیم.

معایب تقویت مو با لیزر

مزایای لیزر برای تقویت مو

قبل از این که به معایب تقویت مو با لیزر بپردازیم بهتر است به مزایای آن هم بپردازیم چون این روش در اکثر موارد نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که میتوان با تهیه ی دستگاه های خانگی لیزر حتی در منزل هم از آن استفاده کرد ضمن این که هزینه ی لیزر تراپی در کلینیک ها هم بسیار کمتر از روش های دیگر است.

ضمن این که لیزر عوارض کمی به دنبال دارد و در اکثر موارد استفاده از آن مشکلی به دنبال نخواهد داشت تا جایی که میتوان گفت لیزر تراپی یکی از امن ترین روش ها برای تقویت مو ها به شمار میرود.

معایب تقویت مو با لیزر

از میان معایب تقویت مو با لیزر باید قبل از هر چیز به این نکته اشاره کنیم که متاسفانه این روش برای برخی از افراد مناسب نیست و افرادی که دچار ریزش موی کامل شده اند نمیتوانند با استفاده از این روش به نتایج دلخواه دست یابند. ضمن این که لیزر در برخی مواد نتایج بلند مدت به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل برخی از افراد ترجیح میدهند از روش های دیگری استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم