کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب میکرواسکالپ سر

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 513 views

معایب میکرواسکالپ سر

معایب میکرواسکالپ سر

میکرواسکالپ جزء یکی از جدیدترین روش های درمان ریزش موی ارثی به شمار میرود که بسیاری از افراد میتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. این روش معمولا برای تمامی افراد قابل استفاده خواهد بود و حتی افرادی که دچار بیماری آلوپسی شده اند نیز میتوانند برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند که همین هم باعث شده در حال حاضر متقاضیان این روش تا حد زیادی افزایش پیدا کند به همین دلیل ما هم تصمیم گرفته ایم تا در ادامه به مزایا و معایب میکرواسکالپ سر بپردازیم.

متقاضیان روش میکرواسکالپ

برای درمان ریزش موی ارثی روش های زیادی وجود دارد اما متاسفانه برای استفاده از اکثر روش های موثر شرایط خاصی وجود دارد. مثلا افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید بانک موی کافی داشته باشند که قطعا به همین دلیل بسیاری از افراد مجبور میشوند از روش های دیگر استفاده کنند که در این بین روش میکرواسکالپ یکی از بهترین روش ها خواهد بود.

معایب میکرواسکالپ سر

برای استفاده از این روش باید حتما به مزایا و معایب میکرواسکالپ سر آشنا باشید چون این روش با تمامی روش های درمانی تفاوت خواهد داشت. در این روش به جای اینکه شاهد رشد موهای طبیعی باشید شاهد طراحی موها با استفاده از دستگاه های خاص و ترفند های مختلف خواهید بود. طراحی مو در این روش با استفاده از رنگ های طبیعی صورت میگیرد و ظاهری کاملا طبیعی به دنبال خواهد داشت.

مزایای میکرواسکالپ

همانطور که اشاره کردیم میکرواسکالپ جزء معدود روش هایی است که همه ی افراد میتوانند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. افرادی که از این روش استفاده میکنند هیچ گونه عارضه ای را مشاهده نخواهند کرد ضمن این که در یک جلسه شاهد رفع کچلی و طاسی خود خواهند بود.

معایب میکرواسکالپ سر

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که هزینه ی میکرواسکالپ سر از روش های دیگر تا حد زیادی کمتر خواهد بود در ادامه به معایب میکرواسکالپ سر هم اشاره میکنیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

معایب میکرواسکالپ سر

از میان معایب میکرواسکالپ سر بهتر است قبل از هر چیز به ماندگاری آن اشاره کنیم چون متاسفانه این روش دائمی نیست و افرادی که از آن استفاده میکنند مجبور خواهند بود هر چند وقت یکبار برای ترمیم به متخصصان زیبایی مراجعه کنند.علاوه بر این استفاده از این روش ممکن است برای افرادی که دچار کچلی و طاسی کامل شده اند چندان مناسب نباشد و ظاهری طبیعی به وجود نیاورد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم