کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب کاشت موی طبیعی در کلینیک های غیر مجاز

نوشته شده در تاریخ 29 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 425 views

معایب کاشت موی طبیعی در کلینیک های غیر مجاز

معایب کاشت موی طبیعی

معایب کاشت موی طبیعی در کلینیک های غیر مجاز قطعا غیر قابل جبران خواهد بود اما متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل پرداخت هزینه ی کمتر به این مراکز مراجعه میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم. بهتر است بدانید کاشت مو در بسیاری از مواقع تنها روش درمانی برای رفع ریزش موی ارثی خواهد بود به همین دلیل افرادی که قصد دارند شاهد رشد موهای جدید سر باشند باید حتما از روش های کاشت مو استفاده کنند و به نکاتی که در این مطلب اشاره میکنیم توجه کافی داشته باشند.

 

معایب کاشت موی طبیعی در کلینیک های غیر مجاز

کاشت موی طبیعی جزء ایمن ترین روش های درمانی به شمار میرود و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد. بهتر است بدانید با روش های جدید مانند روش SUT احتمال هرگونه عارضه به حداقل ممکن خواهد رسید اما افرادی که به کلینیک های غیر مجاز مراجعه میکنند قطعا جزء شدید ترین معایب کاشت موی طبیعی خواهند شد و مشکلات زیادی را تجربه خواهند کرد.

یکی از رایج ترین معایب کاشت موی طبیعی در کلینیک های غیر مجاز، عفونت و خونریزی شدید است. علاوه بر این احتمال ریزش موهای کاشته شده در مراکز غیر مجاز به حداکثر ممکن خواهد رسید. در کلینیک های زیبایی غیر معتبر به علت اینکه موارد بهداشتی رعایت نمیشود احتمال انتقال بیماری های مختلف میان بیماران به حداکثر ممکن میرسد به همین دلیل نباید تحت هیچ شرایطی به آن ها مراجعه نمود.

 

ایمن ترین روش کاشت موی طبیعی

به طور کلی معایب کاشت موی طبیعی در کلینیک های معتبر در اکثر موارد سطحی خواهد بود و فرد بعد از چند ماه شاهد رشد موهای جدید خواهد بود اما بهتر است بدانید برخی از روش های ایمن ترند و افرادی که از آن استفاده میکنند کمتر دچار عوارض مختلف میشوند.

روش SUT یکی از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که معایب بسیار کمی به دنبال دارد و افرادی که از ان استفاده میکنند میتوانند به نتایج قابل توجهی دست یابند. خط رویش مو در این روش کاملا طبیعی خواهد بود و فرد شاهد عوارضی مانند جای بخیه و اسکار نخواهد بود.

معایب کاشت موی طبیعی

اهمیت مراقبت های بعد از کاشت موی طبیعی

برای جلوگیری از معایب کاشت موی طبیعی باید به مراقبت های بعد از کاشت توجه زیادی داشت. رعایت این مراقبت ها باعث میشود تا موها رشد مناسبی داشته باشند و بتوانید در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موها باشید. تمامی مراقبت ها در جلسه ی مشاوره کاشت مو توصیه خواهد شد و لازم نیست نگرانی خاصی از این نظر داشته باشید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم