کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معجزه درمانی prp برای مو

نوشته شده در تاریخ 20 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 437 views

معجزه درمانی prp برای مو

ضررهای prp برای پوست و مو

در حال حاضر روش های زیادی برای تقویت مو در کلینک ها وجود دارد که خوشبختانه با استفاده از اکثر این روش ها میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد فقط برای استفاده از این روش ها باید قبل از هر چیز علت ریزش مو مشخص شود. مثلا در صورتی که ریزش موی فرد به علت مشکلات روحی باشد قطعا نباید از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کرد. اما به طور کلی روش هایی وجود دارند که استفاده از آن ها برای انواع ریزش موها مفید خواهد بود به طوری که حتی میتوان برای رفع ریزش موی استرسی هم از ان استفاده نمود. از میان این روش ها PRP روشی است که استفاده از آن میتواند برای انواع ریزش مو نتایج قابل قبولی به دنبال داشته باشد به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده میکنند. در این مطلب به معجزه درمانی PRP برای مو خواهیم پرداخت.

معجزه درمانی PRP برای مو

Prp از روش هایی است که اکثر افراد میتوانند برای تقویت موهای خود از آن استفاده کنند چون این روش عارضه ای ندارد و استفاده از آن در اکثر موارد باعث میشود تا شاهد رشد موها و تقویت آنها باشیم. بهتر است بدانید استفاده از پی ار پی در انواع ریزش موها کاربرد دارد فقط افرادی که از این روش استفاده میکنند نباید دچار کچلی کامل شده باشند در غیر اینصورت میتوان شاهد معجزه درمانی PRP برای افزایش رشد موها بود. استفاده از پی ار پی باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد و ضخامت موها باشیم.

مزایای استفاده از PRP برای مو

مهمترین مزیت استفاده از پی ار پی این است که در این روش جراحی وجود ندارد به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند عارضه ای را مشاهده نخواهند کرد. ضمن این که هزینه ی استفاده از این روش بسیار کمتر از روش های دیگر خواهد بود. معجزه درمانی PRP باعث میشود تا در بسیاری از مواقع شاهد نتایج مطلوبی باشیم به طوری که فرد میتواند در طی چند ماه شاهد افزایش قابل توجه تراکم موهای خود باشد.

معجزه درمانی PRP برای مو و پوست

بهتر است بدانید از معجزه درمانی PRP میتوان برای پوست هم بهره گرفت. استفاده از پی ار پی میتواند مزایای قابل توجهی برای پوست داشته باشد که یکی از مهمترین آن ها رفع چروک های سطحی پوست است. افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد افزایش قوام پوست و خاصیت ارتجاعی آن خواهند بود ضمن این که در اکثر موارد شفافیت پوست هم افزایش پیدا میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم