کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

منظور از کاشت موی ناموفق چیست؟

نوشته شده در تاریخ 23 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 494 views

منظور از کاشت موی ناموفق چیست؟

منظور از کاشت موی ناموفق چیست؟

کاشت مو در بسیاری از موارد نتایج مناسبی به دنبال خواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد رشد دائمی موهای خود خواهند بود اما در مواردی هم ممکن است بعد از کاشت مو از نتایجی که بدست آمده رضایت کافی وجود نداشته باشد. در این موارد که به اصطلاح کاشت موی ناموفق گفته میشود بیمار مجبور خواهد بود تا مجددا از روش های کاشت مو یا روش های دیگر برای رفع ریزش مو استفاده کند و این تصور برای فرد به وجود می آید که کاشت مو روشی موثر برای درمان ریزش مو نیست و نباید برای رفع کچلی و طاسی از آن استفاده کرد در حالی که این باور کاملا غلط است و در بسیاری از مواقع میتوان با توجه به مواردی که وجود دارد از کاشت موی ناموفق جلوگیری به عمل آورد. در این مطلب به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

منظور از کاشت موی ناموفق چیست؟

منظور از کاشت موی ناموفق شرایطی است که بیمار از نتایج کاشت مو رضایت کافی نداشته باشد. این موضوع میتواند به علت تصورات غلط بیمار از نتایج کاشت مو باشد. مثلا برخی از افراد تصور میکنند با کاشت مو میتوانند به تراکمی بالاتر از موهای طبیعی انسان دست پیدا کنند که این باور کاملا اشتباه است. در مواردی هم ممکن است علت ناموفق بودن کاشت مو عدم رشد موهای کاشته شده و بروز عوارض مختلف باشد که در این موارد قطعا با توجه به راه حل هایی که در ادامه خواهیم گفت میتوان از بروز آن جلوگیری به عمل آورد.

منظور از کاشت موی ناموفق چیست؟

روش های جلوگیری

برای جلوگیری از کاشت موی ناموفق باید قبل از هر چیز به انتخاب متخصصان با تجربه پرداخت علاوه بر این باید به صورت دقیق بدانید که با استفاده از کاشت مو چه نتایجی به دست خواهد آمد و کاملا با روش های کاشت مو آشنایی داشته باشید. همچنین برای جلوگیری از عوارض احتمالی بعد از کاشت مو باید به مراقبت هایی که توصیه میشود توجه کافی داشته باشید تا همه چیز به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

 

بعد از کاشت موی ناموفق باید چه کرد؟

در صورتی که شاهد کاشت موی ناموفق بودید باید در وهله ی اول برای برطرف کردن مشکلات و عوارضی که به وجود آمده سریعا به پزشک مراجعه کنید. بعد از آن متخصصان با توجه به شرایطی که به وجود آمده به رویش مجدد موها کمک خواهند کرد. باید توجه داشته باشید که بعد از مشاهده ی عوارض شدید کاشت مو به هیچ وجه نباید از درمان های خانگی استفاده کنید.

 

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم