کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

منظور از گرافت مو در پیوند مو چیست؟

نوشته شده در تاریخ 19 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 757 views

منظور از گرافت مو در پیوند مو چیست؟

منظور از گرافت مو در پیوند مو چیست؟

منظور از گرافت مو در پیوند مو چیست؟

در مورد عمل زیبایی کاشت مو از اصطلاحاتی استفاده می گردد که آشنایی با مفهوم آنها درک روشن تری از انجام این عمل زیبایی در ذهن فرد ایجاد خواهد کرد ، زیرا آگاهی از اقدامات عمل کاشت مو در مثبت اندیشی فرد از عمل کاشت مو بسیار تاثیرگذار خواهد بود  ، در همین راستا در این مقاله ، مفهوم گرافت مو در پیوند مو

مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت مو و روش های آن

کاشت مو به عمل زیبایی انتقال موهایی همراه با ریشه از نواحی پشت سر به نواحی جلوی سر به کمک جراحی با ابزار یا دستگاه های خاص تحت بیحسی موضعی طی چند ساعت جراحی گفته می شود که در نهایت سبب ایجاد تراکم مناسبی از موهای طبیعی در نواحی ریزش کرده خواهد شد ، موهای پیوندی با پرپشتی خود موجب ایجاد ظاهری جوان تر و زیباتر در فرد خواهند شد .

یک سال الی دو پس از کاشت مو نتایج نهایی کاشت مو نمایان خواهد شد .

منظور از گرافت مو در پیوند مو چیست؟

فولیکول مو چیست؟

جهت پیوند موهای مورد نیاز در عمق پوست ناحیه ی کم پشت ، لازم است مو با ریشه یا همان پیاز مو که سبب رشد ساقه های مو می گردد ، از ناحیه بانک مو استخراج گردد ، به ریشه ی مو که بسیار ظریف و حساس می باشد و جهت پیوند باید به صورت سالم از پوست خارج شود ، فولیکول مو گفته می شود .

همه چیز درباره گرافت مو در پیوند مو

هنگام خارج کردن فولیکول های پیوندی از پوست چنانچه ریشه ی مو با ابزار بزرگ نمایی مشاهده شود ، مشخص می گردد که ریشه ی مو از چند فولیکول به هم چسبیده که دارای چندین تار مو هستند ، تشکیل شده است ، به این دسته ی فولیکولی ، گرافت مو گفته می شود.

به هنگام کاشت مو ، گرافت های مو جداسازی شده و فولیکول ها به صورت تکی ، دوتایی و سه تایی و حتی چهار تایی در نواحی پشت خط جلوی پیشانی جهت ایجاد تراکم بالا ، کاشته می شوند .

هنگامی که در انواع روش های کاشت مو عنوان می شود که چندین گرافت مو استخراج شده است ، باید دانست که از این تعداد گرافت مو ، فولیکول های متعددی حاصل خواهد شد .

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم