کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موثرترین درمان برای طاسی پشت سر

نوشته شده در تاریخ 21 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 423 views

موثرترین درمان برای طاسی پشت سر

موثرترین درمان برای طاسی پشت سر

موثرترین درمان برای طاسی پشت سر در مردان و نتایج آن

طبق آماری که وجود دارد تقریبا ده درصد از دلایل ریزش مو ها مشکلات ژنتیکی است یعنی افرادی که دچار ریزش موهای شدید میشوند در اکثر موارد به این علت موهای خود را از دست خواهند داد. برای رفع ریزش موهای شدید هر روشی موثر نمیباشد و اگر به دنبال روش های قطعی برای درمان مشکل خود باشید باید حتما از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنید. استفاده از روش های دیگری که برای کاشت مو وجود دارد ممکن است چندان موثر نباشد و باعث شود طول درمان ریزش مو افزایش پیدا کند. البته بهترین روش برای درمان ریزش مو را متخصصان زیبایی مشخص خواهند کرد چون ممکن است با توجه به شرایطی که فرد دارد حتی بتوان با استفاده از داروها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. در این مطلب به موثرترین درمان طاسی پشت سر در مردان خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

علت طاسی پشت سر در مردان چیست؟

در اکثر موارد علت طاسی پشت سر در مردان مشکلات ژنتیکی است و اگر دچار ریزش مو شده اید میتوانید تا حدی از این موضوع اطلاع داشته باشید. ژن طاسی یکی از رایج ترین دلایل ریزش موی نقاط مختلف سر در مردان است اما بهتر است بدانید علاوه بر این مشکلات روحی و کمبود ویتامین های مختلف در بدن هم باعث ریزش مو میشود. علت دیگر ریزش مو بیماری آلوپسی اره اتا است که احتمال بروز این بیماری بسیار کم است و افرادی کمی به آن مبتلا میشوند.

موثرترین درمان برای طاسی پشت سر

موثرترین روش درمانی برای رفع  طاسی پشت سر چیست؟

موثر ترین روش درمانی برای رفع طاسی پشت سر کاشت مو است. افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند در اکثر موارد این اطمینان را داشته باشند که ریزش مویشان به صورت قطعی برطرف خواهد شد و مجددا شاهد ریزش مو در نواحی کاشت مو نخواهند بود. البته باید توجه داشته باشید که در برخی از موارد ممکن است افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند به علت زمینه ی ژنتیکی که دارند دچار ریزش مو شوند که برای جلوگیری از این مشکل باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کرد.

سایر روش های درمانی برای رفع طاسی پشت سر

به جز روش کاشت مو میتوان از روش های دیگری هم برای رفع طاسی پشت سر استفاده کرد. یکی از این روش ها لیزر تراپی است که استفاده از آن میتواند در برخی موارد باعث رفع ریزش مو شود. علاوه بر این استفاده از روش های پی ار پی و مزوتراپی هم ممکن است باعث افزایش رشد مو و ضخامت مو شود. همچنین در برخی موارد میتوان برای رفع ریزش موی پشت سر از درمان های دارویی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم