کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا موهای پیوندی رشد می کند؟

نوشته شده در تاریخ 28 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 626 views

آیا موهای پیوندی رشد می کند؟

پیوند مو در حال حاضر طرفداران زیادی پیدا کرده است و افرادی که دچار ریزش مو میشوند اکثرا به سراغ این روش می روند چون مزایای فوق العاده ای در روش های پیوند مو  وجود دارد که به هیچ وجه نمیتوان در روش های دیگر آن را مشاهده کرد اما متاسفانه هنوز هم افرادی وجود دارند که با این موارد آشنایی کافی ندارند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به یکی از سوالات رایج بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا از پاسخ این سوال که آیا موهای پیوندی رشد میکنند یا خیر اطلاع پیدا کنید.

 

رشد موهای پیوندی

همانطور که اشاره کردیم ترمیم مو مزایای فوق العاده ای دارد به همین دلیل در بسیاری از مواقع بهترین روش برای درمان کچلی و طاسی روش های ترمیم مو خواهد بود. بهتر است بدانید یکی از مزایای اصلی کاشت و پیوند مو این است که موهای پیوندی به صورت طبیعی رشد خواهند کرد و میتوان به راحتی آن ها اصلاح نمود. موهای کاشته شده تقریبا تفاوت خاصی با موهای قبلی فرد نخواهند داشت.

البته برای اینکه موهای پیوندی به خوبی رشد کنند و دچار ریزش نشوند باید به مراقبت های بعد از کاشت مو اهمیت زیادی دهید و حتما برای کاشت مو به مراکز معتبر مراجعه نمایید چون کاشت مو عملی کاملا تخصصی است و نمیتوان آن را در مراکز غیر مجاز انجام داد. برای این که موهای کاشته شده بیشترین رشد را داشته باشند باید فرد به سلامت جسمی خود نیز توجه ویژه ای داشته باشد.

رشد موهای پیوندی

ماندگاری موهای پیوندی

به صورت کلی میتوان گفت که موهای پیوندی ماندگاری دائمی دارند و افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که موهای کاشته شده به هیچ وجه دچار ریزش نخواهد شد اما این به شرایط آن خواهد بود که برای کاشت مو حتما به متخصصان با تجربه مراجعه شود.

یکی از مواردی که باید به آن توجه شود این است که احتمال ریزش موهای کاشته شده در سنین زیر ۲۵ سال به مراتب بیشتر از سنین بالاتر است به همین دلیل متقاضیان بهتر است برای کاشت مو تا سنین ۲۵ سالگی صبر کنند.

 

افزایش رشد موهای پیوندی

برای افزایش رشد موهای پیوندی باید از تغذیه سالم استفاده کرد و به سلامت روحی خود نیز توجه ویژه ای داشت. علاوه بر این باید از قرار گرفتن در نور مستقیم آفتاب، هوای آلوده و مواد شیمیایی خودداری کرد چون تمامی این موارد باعث میشوند تا موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی دچار آسیب شوند و رشد آن ها تا حدی کاهش پیدا کند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم