کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موی کاشته شده

نوشته شده در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 40 views

موی کاشته شده

موی کاشته شده

امروزه استفاده از روش های کاشت مو افزایش قابل توجهی پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد قصد دارند با روش های کاشت مو آشنایی بیشتری پیدا کنند تا بتوانند برای درمان ریزش موی خود انتخاب بهتری داشته باشند. ریزش موی کاشته شده یکی از مواردی است که قطعا برای بسیاری از افراد اهمیت خواهد داشت چون برای استفاده از روش های کاشت مو قطعا زمان و هزینه ی زیادی صرف خواهد شد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این موضوع بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

امکان ریزش دائمی موی کاشته شده

افرادی که قرار است از روش های کاشت مو استفاده کنند معمولا در مورد ریزش موی کاشته شده نگرانی زیادی را خواهند داشت چون قطعا کسی دلش نمیخواهد زمان و هزینه ای که صرف کرده است به راحتی هدر رود به همین دلیل بسیاری از افراد قبل از اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنند قصد دارند از این موضوع اطمینان حاصل کنند.

موی کاشته شده

به طوری کلی در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت مو استفاده کنند میتوانید این اطمینان را داشته باشید که احتمال ریزش موهای کاشته شده بسیار پایین خواهد بود به طوری که در اکثر موارد افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند شاهد ریزش موهای جدید نخواهند بود اما باز هم باید توجه داشته باشید که این موضوع به تجربه ی متخصصان و شرایط بیمار بستگی خواهد داشت.

ریزش موقت موی کاشته شده

بهتر است بدانید ریزش موقت موی کاشته شده کاملا طبیعی است و به طوری کلی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند بعد از چند هفته شاهد ریزش تمام موهای کاشته شده خواهند بود. باید به این نکته توجه داشته باشید که این ریزش مو به علت چرخه ی طبیعی رشد موهاست به همین دلیل نباید با مشاهده ی آن دچار نگرانی شوید یا به پزشک مراجعه کنید.

موی کاشته شده

معمولا موهایی که بعد از چند هفته دچار ریزش میشوند بعد از ۲ الی ۳ ماه رشد خواهند کرد که با توجه به سلامت جسمی و روحی خود میتوانید به رشد سریعتر آن کمک کنید.

تقویت موی کاشته شده

برای تقویت موی کاشته شده لازم نیست از داروی خاصی استفاده کنید اما به طور کلی توجه به وضعیت روحی و رعایت توصیه هایی که متخصصان انجام میدهند باعث میشود تا موهایتان سریعتر رشد کنند و شاهد افزایش زیبایی آن ها باشید. برای تقویت موهای کاشته شده میتوانید بعد از چند ماه از داروهای گیاهی استفاده کنید تا شاهد مزایای فوق العاده ی آن باشید.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

موی کاشته شده
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم