کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مژه مصنوعی سه بعدی برای خانم ها

نوشته شده در تاریخ 25 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 1,216 views

مژه مصنوعی سه بعدی برای خانم ها

کاشت مژه سه بعدی

بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی مژه های خود از روش هایی که در سالن های زیبایی وجود دارد استفاده میکنند تا بتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش زیبایی خود باشند این در حالی است که این روش ها همیشه بهترین گزینه ی ممکن نخواهد بود و بهتر است تا جایی که امکان دارد در کنار آن از روش های مناسب نیز استفاده کرد. استفاده از مژه مصنوعی سه بعدی یکی از راه حل ها برای افزایش زیبایی مژه هاست که برخی از افراد با آن آشنایی دارند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

معایب مژه مصنوعی برای خانم ها

همانطور که اشاره کردیم استفاده از روش های موقت مانند مژه مصنوعی همیشه بهترین انتخاب برای خانم ها نخواهد بود به همین دلیل افرادی که به زیبایی خود اهمیت میدهند باید به فکر استفاده از روش های موثر باشند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. استفاده از مژه های مصنوعی به هیچ وجه نتایج دائمی ندارد و باید هر چند وقت یکبار برای ترمیم آن به مراکز زیبایی مراجعه کرد.

یکی از بزرگترین معایب استفاده از مژه مصنوعی این است که اکثر افراد در مدت زمانی کوتاه دچار حساسیت های مختلف میشوند و حتی مشکلات بینایی را تجربه میکنند. بهتر است بدانید طبق تحقیقاتی که انجام شده مژه های مصنوعی باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری هایی مختلف چشمی مانند خشکی چشم، آب مروارید و … میشوند به همین دلیل نباید به صورت طولانی مدت از آن ها استفاده نمود.

مژه مصنوعی سه بعدی

نکات مهم در استفاده از مژه مصنوعی

یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از مژه مصنوعی نباید به صورت طولانی مدت صورت گیرد چون در این موارد احتمال عفونت در ناحیه ی پلک افزایش خواهد یافت.

مژه های مصنوعی فقط به صورت موقت مناسب خواهند بود که در این حالت هم باید حتما از بهترین مارکهای مژه استفاده کنید تا احتمال هر گونه عارضه کاهش یابد. در ادامه به معرفی روش های جایگزین برای مژه ی مصنوعی خواهیم پرداخت تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

بهترین جایگزین مژه ی مصنوعی

بهترین جایگزین مژه مصنوعی قطعا روش های کاشت مژه طبیعی خواهند بود. چون با کاشت مژه ی طبیعی میتوان بدون عوارض مختلف به نتیجه ی دلخواه دست یافت و شاهد رفع دائمی کم پشتی مژه ها بود. کاشت مژه نتایجی کاملا طبیعی به دنبال خواهد داشت این در صورتی است که با مژه های مصنوعی به هیچ وجه نمیتوان به نتایج قابل توجهی دست یافت.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم