کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

میکرواسکالپ سر

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 566 views

میکرواسکالپ سر

میکرواسکالپ سر

در گذشته افرادی که دچار کچلی و طاسی میشدند معمولا انتخاب های زیادی برای رفع ریزش موی خود نداشته اند اما خوشبختانه در سالهای اخیر روش های زیادی به وجود آمده است که میتوان برای رفع کچلی و کم پشتی مو از آن ها استفاده کرد. با توجه به مزایا و معایبی که هر کدام از روش ها دارد این بیمار خواهد بود که باید به انتخاب بهترین روش بپردازد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی روش میکرواسکالپ سر بپردازیم تا بتوانید با توجه به آن انتخابی درست برای رفع ریزش مو و کچلی داشته باشید.

میکرواسکالپ سر

افرادی که دچار ریزش مو میشوند معمولا ترجیح میدهند از روش های درمانی موثر استفاده کنند تا بتوانند با استفاده از آن تا مدت ها شاهد رفع ریزش موهای خود باشند به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند ترجیح میدهند از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنند. اما متاسفانه به علت اینکه برخی شرایط استفاده از این روش را ندارند به سراغ روش هایی مانند میکرواسکالپ سر می آیند.

میکرواسکالپ سر

میکرواسکالپ سر روشی است که در آن متخصصان برای رفع کم پشتی مو و یا کچلی از تکنیک های هاشور استفاده میکنند. در این روش با استفاده از دستگاه هایی که وجود دارد دانه های رنگ طبیعی به لایه هایی از پوست سر تزریق میشود. اینکار باعث میشود تا هاشور ها به شکل موهای طبیعی به نظر برسند تا جایی که اکثر افراد با مشاهده ی ان متوجه هاشور ها نخواهند شد.

کاندیدای مناسب میکرواسکالپ سر

کاندیدای روش های میکرواسکالپ سر افرادی خواهند بود که به دلیل شرایط خاصی که دارند نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. بهتر است بدانید در استفاده از این روش محدودیت خاصی وجود ندارد و افرادی که دچار ریزش موی ارثی یا آلوپسی شده اند میتوانند در اکثر موارد برای رفع کچلی و طاسی از نتایج آن بهره بگیرند. حتی این روش برای کودکان هم کاملا مناسب خواهد بود.

میکرواسکالپ سر

مزایای میکرو اسکالپ سر

میکرواسکالپ سر نه تنها برای رفع کچلی و طاسی استفاده میشود بلکه میتوان با استفاده از آن به رفع جای شکستگی و بخیه که بر روی سر وجود دارد پرداخت. این روش در اکثر موارد هیچگونه عارضه ای برای بیمار به دنبال نخواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند در طی یک جلسه شاهد نتایجی که به وجود می آید باشند به همین دلیل آسیب های روحی ریزش مو و کچلی کاهش پیدا میکند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم