کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

میکروپیگمنتیشن موی سر چیست؟

نوشته شده در تاریخ 27 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 682 views

میکروپیگمنتیشن موی سر چیست؟

میکروپیگمنتیشن موی سر چیست؟

بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود به انواع ریزش مو مبتلا شوند. با توجه به این که ریزش مو باعث کاهش شدید زیبایی میشود افرادی که به آن مبتلا میشوند دچار آسیب های مختلف روحی و روانی میگردند به همین دلیل درمان این مشکل اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج دلخواه دست پیدا کرد.

استفاده از برخی روش ها باعث رفع دائمی ریزش مو میشود اما بسیاری از افراد به علت اینکه این روش ها هزینه ی زیادی دارند تصمیم میگیرند از روش های موقت برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند تا شاهد افزایش زیبایی خود باشند. از میان روش های موقت روش میکروپیگمنتیشن موی سر یکی از روش هایی است که در بسیاری از مواقع استفاده از آن نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت که در ادامه به آن میپردازیم.

میکروپیگمنتیشن موی سر چیست؟

میکروپیگمنتیشن موی سر روشی موقت برای افزایش زیبایی افرادی است که دچار ریزش مو شده اند. باید توجه داشته باشید که این روش جزء روش های درمانی به شمار نمیرود اما با استفاده از آن میتوان ظاهر نامناسبی که ریزش مو به وجود می آورد را درمان کرد. برای استفاده از این روش معمولا محدودیتی وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. در این روش با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن هاشور و سایه هایی بر روی سر طراحی میشود. این کار باعث میشود تا مدت ها ظاهر نامناسب که در اثر ریزش مو به وجود آمده بهبود یابد.

میکروپیگمنتیشن موی سر چیست؟

مزایای میکروپیگمنتیشن موی سر چیست؟

یکی از مزایای میکروپیگمنتیشن موی سر این است که با استفاده از آن میتوانید در مدت زمانی بسیار کوتاه ظاهر نامناسبی که در اثر کچلی و طاسی به وجود آمده را از بین ببرید. این روش جزء سریعترین روش ها برای رفع کم پشتی مو و … است.علاوه بر این هزینه ی این روش در مقایسه با روش های دیگر بسیار کمتر است،و بسیاری از افراد میتوانند از پس پرداخت آن برآیند.

میکروپیگمنتیشن موی سر چه عوارضی دارد؟

میکروپیگمنتیشن موی سر روشی کاملا ایمن است و در صورتی که در مراکز معتبر انجام شود،قطعا مشکلی را برای بیماران به وجود نخواهد آورد. قرمزی و تورمی که بعد از این روش به وجود می آید هم کاملا طبیعی است و بعد از چند روز کاملا از بین میرود.

اما در صورتی که از رنگ های غیر استاندارد برای اینکار استفاده شود ممکن است شاهد عفونت و حساسیت های پوستی شدید باشیم که به راحتی نتوان به رفع ان پرداخت.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم