کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتایج نهایی کاشت مو

نوشته شده در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 93 views

نتایج نهایی کاشت مو

نتایج نهایی کاشت مو

در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید حتما میدانید که این مشکلات چه آسیب های روحی شدیدی را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل باید حتما به درمان ریزش مو اهمیت داد. متاسفانه در حال حاضر در میان علل مختلف ریزش مو، مشکلات ژنتیکی جزء رایج ترین علل به شمار میرود که نمیتوان برای رفع آن از هر روشی استفاده کرد. به همین دلیل افرادی که دچار این نوع ریزش مو میشوند مجبور میشوند تا از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به نتایج نهایی کاشت مو بپردازیم.

کاندیدای مناسب کاشت مو

افرادی میتوانند شاهد نتایج نهایی کاشت مو باشند که شرایط کافی برای استفاده از روش های مختلف کاشت مو را داشته باشند. یکی از مهمترین شرایط کاشت مو داشتن بانک موی کافی است چون در همه ی روش های کاشت مو متخصصان باید به انتقال فولیکول های سالم از پشت سر بیمار به نقاطی که دچار کچلی شده بپردازند و متاسفانه امکان انتقال فولیکول یا موها میان بیماران وجود نخواهد داشت.

نتایج نهایی کاشت مو

برای استفاده از روش کاشت مو بیمار باید حتما دچار ریزش موی ارثی شده باشد چون در حال حاضر برای درمان سایر ریزش مو ها روش های مناسب تر و کم هزینه تری وجود دارد. البته متاسفانه برخی از ریزش موها را هم نمیتوان با استفاده از روش های مختلف و  حتی روش کاشت مو درمان کرد که از میان رایج ترین آن میتوان به ریزش موی آلوپسی اشاره کرد.

نتایج نهایی کاشت مو

در صورتی که شرایطی که در قسمت قبل اشاره کردیم را دارا باشید میتوانید با از چند ماه نتایج نهایی کاشت مو را مشاهده کنید. به طور کلی بعد از کاشت مو بیمار باید حدود ۳ ماه صبر کند تا رشد موهای ریز در نقاط مختلف سر را مشاهده نماید. بعد از ۳ ماه موها به صورت طبیعی رشد خواهند کرد و بیمار باید برای این که موها به رشد کافی برسند منتظر بماند.

نتایج نهایی کاشت مو

بهتر است بدانید رشد موهایی که کاشته میشود با موهای طبیعی هیچ تفاوتی نخواهد داشت. موهایی که کاشته میشوند هم مانند موهای طبیعی در طول سال چیزی در حدود ۱۵ الی ۲۰ سانتی متر رشد خواهند کرد.

ریزش موها بعد از کاشت

همانطور که گفتیم نتایج نهایی کاشت مو بعد از ۳ ماه قابل مشاهده خواهد بود. بعد از این مدت میتوانید این اطمینان را داشته باشید که موهایتان دچار ریزش نخواهد شد اما باید این موضوع را هم بدانید که قبل از ۳ ماه موها به صورت طبیعی دچار ریزش خواهند شد و دوباره رشد خواهند کرد به همین دلیل با مشاهده ی ریزش موقت موها نباید دچار نگرانی شوید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

نتایج نهایی کاشت مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم