کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتایج کاشت مو بدون تراشیدن سر با سلولهای بنیادی

نوشته شده در تاریخ 11 سپتامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 387 views

نتایج کاشت مو بدون تراشیدن سر با سلولهای بنیادی

نتایج کاشت مو بدون تراشیدن سر با سلولهای بنیادی

نتایج کاشت مو بدون تراشیدن سر با سلولهای بنیادی

طاسی و کچلی و همچنین ریزش مو در هر سنینی که به وجود آید میتواند باعث شود تا کیفیت زندگی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا کند.مخصوصا در صورتی که در سنین جوانی شاهد ریزش مو باشیم قطعا مشکلات بیشتری برای فرد به وجود خواهد آمد چون در این سنین افراد به زیبایی خود توجه زیادی را دارند و کاهش زیبایی باعث میشود تا اعتماد به نفسشان کاهش پیدا کند و حتی به بیماری های روحی و روانی مختلف دچار شوند.برای همین باید برای درمان ریزش مو بخصوص در این سنین به دنبال روش های مناسب بود تا بتوان با استفاده از آن در مدت زمانی کوتاه به درمان ریزش مو پرداخت. نتایج کاشت مو طبیعی و کاشت مو با سلولهای بنیادی میتواند بسیار مطلوب باشد به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید بهتر است به استفاده از این روش ها بپردازید.

نتایج کاشت مو طبیعی

کاشت مو طبیعی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به بهترین شکل ممکن به درمان ریزش مو و کچلی پرداخت. نتایج کاشت مو در مدت زمانی کم قابل مشاهده است به همین علت افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند میتوانند در سریعترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش مو ی خود باشند.موهایی که بعد از کاشت مو برای فرد به وجود می آید ظاهری کاملا طبیعی را داشته و به صورت عادی رشد خواهد کرد.

Image result for ‫نتایج کاشت مو بدون تراشیدن سر‬‎

نتایج کاشت مو با سلول های بنیادی

نتایج کاشت مو با سلول های بنیادی و یا PRP میتواند نتایج قابل توجهی را داشته باشد به همین دلیل بسیاری از متخصصان آن را تجویز میکنند.در این روش ماده ی PRP به صورت سطحی به پوست بیمار تزریق میشود و بدین طریق فولیکول ها تغذیه میشوند. نتایج کاشت مو با PRP در اکثر موارد میتواند خارق العاده باشد.افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند بعد از مدتی شاهد افزایش رشد و ضخامت فولیکول ها خواهند بود و علاوه بر این از مزایای جوانسازی پوست با پی ار پی نیز بهره خواهند برد.

عوارض پی ار پی یا سلول های بنیادی

علاوه برا ین که نتایج کاشت مو با سلول های بنیادی و یا پی ار پی بسیار قابل توجه است بهتر است این موضوع را هم بدانید که پی ار پی هیچگونه عارضه ای  را برای فرد به وجود نمی اورد و علاوه بر این هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد به همین دلیل همه ی افراد بدون هیچگونه مشکل میتوانند برای تقویت موهای خود از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم