کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتایج prp مو به چه صورت است؟

نوشته شده در تاریخ 17 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 635 views

نتایج prp مو به چه صورت است؟

بیشترین تراکم کاشت مو در روش های مختلف

برای درمان ریزش مو و کچلی روش های زیادی وجود دارد که میتوان با توجه به علت ریزش مو از آن ها استفاده کرد. معمولا برای استفاده از اکثر روش ها باید به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد چون استفاده از روش های خانگی در بسیاری از مواقع چندان نتیجه بخش نخواهد بود  و همین باعث میشود افرادی که به خود درمانی میپردازند به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نکنند. متخصصان زیبایی ممکن است در بسیاری از مواقع با استفاده از درمان های دارویی بتوانند به رفع ریزش مو بپردازند اما به علت این که استفاده از داروها باعث میشود تا زمان درمان ریزش مو طولانی شود اکثر افراد ترجیح میدهند از روش هایی استفاده کنند که نتایج سریع تر به دنبال داشته باشد. PRP مو یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به تسریع درمان ریزش مو پرداخت. نتایج PRP مو در اکثر موارد کاملا رضایت بخش خواهد بود.

نتایج PRP مو به چه صورت است؟

PRP هم مانند روش های دیگری که در کلینیک ها وجود دارد کمک میکند تا رشد موها افزایش پیدا کند و شاهد تقویت فولیکول ها باشیم. برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب با استفاده از پی ار پی باید حداقل چند ماه از آن استفاده کرد. البته افرادی که دچار ریزش موی شدید نباشند ممکن است با چند جلسه شاهد افزایش تراکم موهای خود باشند. بهتر است بدانید پی ار پی بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار کم پشتی مو شده اند و یا موهایشان نازک است چون در غیر اینصورت امکان درمان کچلی کامل با پی ار پی وجود نخواهد داشت.

نتایج prp مو به چه صورت است؟

PRP چگونه انجام میشود؟

روش پی ار پی جزء روش های غیر تهاجمی برای درمان ریزش موی سر به شمار میرود به همین دلیل در آن از هیچ گونه جراحی و برش استفاده نخواهد شد به همین دلیل مشکل خاصی برای بیماران به وجود نخواهد آمد. برای دستیابی به نتایج PRP مو متخصصان قبل از هر چیز به ترکیب ماده ی پی ار پی با خون بیمار میپردازند. بعد از این محلول به دست آمده را به صورت موضعی به قسمت های مختلف سر که دچار کچلی شده تزریق خواهند نمود.

عوارض پی ار پی مو چیست؟

با توجه به نتایج PRP مو بسیاری از افراد تصور میکنند استفاده از این روش باعث میشود تا دچار عوارض مختلف شوند. در صورتی که همچین تصوری دارید بهتر است بدانید روش پی ار پی روشی کاملا بی عارضه است و در صورتی که برای انجام آن به کلینیک های معتبر مراجعه کنید مشکلی برایتان به وجود نخواهد آورد. البته باید توجه داشته باشید که افرادی که بیماری هایی مانند دیابت دارند نمیتوانند از این روش استفاده کنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم