کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 975 views

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

پیش‌نویس خودکار

در صورتی که به تازگی برای رفع ریزش موی خود از کاشت مو استفاده کرده باشید قطعا استرس های زیادی را تجربه خواهید کرد چون تقریبا بسیاری از افراد به علت اینکه هزینه و زمان زیادی برای استفاده از روش های کاشت مو صرف میکنند دائما نگران این خواهند بود که موهایشان رشد کافی داشته باشید. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته بپردازیم پس با ما همراه باشید.

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

همانطور که میدانید بعد از کاشت مو باید حداقل چند ماه صبر کنید تا موهایتان به مرحله ی رشد برسد به همین دلیل نباید این انتظار را داشته باشید که نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته قابل مشاهده باشد. به طوری کلی بعد از هفته ی دوم مرحله ی ریزش مو ها شروع میشود به همین دلیل درصد زیادی از موهایی که کاشته شده اند در این مرحله دچار ریزش خواهند شد.

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

ریزش مو در این مرحله کاملا طبیعی است و مشکلی ایجاد نخواهد کرد. به همین دلیل نباید نگرانی خاصی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به نکاتی  که متخصصان توصیه میکنند توجه داشته باشید و به خوبی از موهای کاشته شده مراقبت کنید تا دچار مشکل نشوند. باید توجه داشته باشید که موها در ماه اول بسیار حساس اند و هرگونه آسیب منجر به ریزش آن ها خواهد شد.

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

رویش مجدد موها

بعد از اینکه نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته را مشاهده کردید میتوانید منتظر رشد مجدد موها باشید. رویش مجدد موها معمولا بعد از ۲ الی ۳ ماه آغاز خواهد شد. در این مدت باید حتما به رژیم غذایی خود توجه ویژه ای داشته باشید چون موها برای اینکه رشد مناسب داشته باشند به ویتامین های مختلف نیاز خواهند داشت.

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

البته متخصصان در برخی موارد برای افزایش رشد موها به تجویز مکمل ها و ویتامین ها خواهند پرداخت تا ویتامین های لازم برای رشد مو از این طریق تامین شود.

نکته ی مهم در هفته ی دوم بعد از کاشت مو

برای اینکه از نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته رضایت داشته باشید و شاهد مشکل خاصی نباشید باید حتما به نحوه ی صحیح شستشوی سر توجه داشته باشید چون در این مدت زخم ها تا حدی بهبود پیدا کرده اند و میتوان به صورت معمول آن ها را شست. برای شستشوی سر باید حتما از شوینده های ملایم به همراه آب ولرم استفاده کنید و از وارد کردن فشار بیش از حد به سر بپرهیزید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم